Marco Baroni vs Raffaele Palladino: de trainers naast elkaar

Filter:
Marco Baroni Italy ยท 63 jaar Torino
vs
Raffaele Palladino Italy ยท 42 jaar Atalanta
185 - 121 Wedstrijden
35% - 42% Winstpercentage
1.31 - 1.52 Punten per wedstrijd
1.24 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Marco Baroni sinds het seizoen 2016, van Raffaele Palladino sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Marco Baroni.

Resultaten naast elkaar

Marco Baroni Raffaele Palladino
Resultaten
185 Wedstrijden 121
64 Gewonnen 51
50 Gelijk 31
71 Verloren 39
35% Winstpercentage 42%
38% Verliespercentage 32%
1.31 Punten per wedstrijd 1.52
Goals
1.24 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.34 Goals tegen per wedstrijd 1.23
-0.09 Doelsaldo per wedstrijd 0.22
29% Clean sheets (%) 30%
29% Niet gescoord (%) 25%
51% Beide teams scoorden 54%
52% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.49 Punten per thuiswedstrijd 1.68
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.34
40% Thuis gewonnen (%) 48%
29% Uit gewonnen (%) 36%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
9 Langste reeks zonder nederlaag 8

Marco Baroni tegen Raffaele Palladino

0 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Marco Baroni en Raffaele Palladino speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Marco Baroni, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Raffaele Palladino. De ploeg van Marco Baroni scoorde 3 keer, die van Raffaele Palladino 9 keer.

Alle duels tussen Torino en Atalanta ยท Alle duels tussen Lazio en Fiorentina ยท Alle duels tussen Verona en Monza

Per club

Marco Baroni
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Benevento2016 - 2017 55 21-13-21 1.38
Verona2023 - 2026 46 14-14-18 1.22
Lazio2024 40 19-11-10 1.70
Frosinone2018 21 3-5-13 0.67
Torino2025 20 5-6-9 1.05
Lecce2023 3 2-1-0 2.33
Raffaele Palladino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Fiorentina2024 46 23-11-12 1.74
Monza2022 - 2024 44 13-13-18 1.18
Atalanta2025 31 15-7-9 1.68

In dezelfde competities

Competitie Marco Baroni Raffaele Palladino
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 112 27% 1.07 89 43% 1.54
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.88 6 33% 1.17
Coppa Italia 5 60% 2.00 5 40% 1.40

Seizoen per seizoen

Seizoen Marco Baroni Raffaele Palladino
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Verona 9 44% 1.56 - - -
2025 Torino 20 25% 1.05 Atalanta 31 48% 1.68
2024 Lazio Verona 42 48% 1.71 Fiorentina Monza 48 48% 1.69
2023 Verona Lecce 38 29% 1.18 Monza 40 30% 1.20
2022 - - - Monza 2 50% 1.50
2018 Frosinone 21 14% 0.67 - - -
2017 Benevento 9 0% 0.00 - - -
2016 Benevento 46 46% 1.65 - - -

Marco Baroni vs Raffaele Palladino in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Marco Baroni 185 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 50 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Raffaele Palladino 121 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 31 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Marco Baroni, alles over Raffaele Palladino, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook