Marco Baroni vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar

Filter:
188 - 301 Wedstrijden
35% - 53% Winstpercentage
1.32 - 1.81 Punten per wedstrijd
1.26 - 1.88 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Marco Baroni. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Piero Gasperini Gian.

Resultaten naast elkaar

Marco Baroni Piero Gasperini Gian
Resultaten
188 Wedstrijden 301
66 Gewonnen 159
51 Gelijk 67
71 Verloren 75
35% Winstpercentage 53%
38% Verliespercentage 25%
1.32 Punten per wedstrijd 1.81
Goals
1.26 Goals voor per wedstrijd 1.88
1.32 Goals tegen per wedstrijd 1.08
-0.07 Doelsaldo per wedstrijd 0.80
29% Clean sheets (%) 36%
28% Niet gescoord (%) 17%
51% Beide teams scoorden 52%
53% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.50 Punten per thuiswedstrijd 1.92
1.14 Punten per uitwedstrijd 1.70
40% Thuis gewonnen (%) 57%
30% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
9 Langste reeks zonder nederlaag 16

Marco Baroni tegen Piero Gasperini Gian

3 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Marco Baroni en Piero Gasperini Gian speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Marco Baroni, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Marco Baroni scoorde 8 keer, die van Piero Gasperini Gian 10 keer.

Alle duels tussen Torino en AS Roma ยท Alle duels tussen Lazio en Atalanta ยท Alle duels tussen Verona en Atalanta

Per club

Marco Baroni
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Benevento2016 - 2017 55 21-13-21 1.38
Verona2023 - 2026 49 16-15-18 1.29
Lazio2024 40 19-11-10 1.70
Frosinone2018 21 3-5-13 0.67
Torino2025 20 5-6-9 1.05
Lecce2023 3 2-1-0 2.33
Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atalanta2016 - 2024 237 122-57-58 1.78
AS Roma2025 - 2026 63 37-10-16 1.92
Newport County2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Marco Baroni Piero Gasperini Gian
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 112 27% 1.07 225 54% 1.85
UEFA Europa League 8 50% 1.75 31 58% 2.03
Coppa Italia 5 60% 2.00 18 56% 1.72
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.88 14 29% 1.14

Seizoen per seizoen

Seizoen Marco Baroni Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Verona 12 50% 1.75 AS Roma Newport County 18 44% 1.67
2025 Torino 20 25% 1.05 AS Roma 46 63% 1.98
2024 Lazio Verona 42 48% 1.71 Atalanta 48 50% 1.73
2023 Verona Lecce 38 29% 1.18 Atalanta 52 56% 1.87
2022 - - - Atalanta 2 50% 1.50
2018 Frosinone 21 14% 0.67 Atalanta 47 55% 1.91
2017 Benevento 9 0% 0.00 Atalanta 49 43% 1.59
2016 Benevento 46 46% 1.65 Atalanta 39 54% 1.85

Marco Baroni vs Piero Gasperini Gian in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Marco Baroni 188 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 51 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 301 wedstrijden die we bijhouden: 159 zeges, 67 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Marco Baroni, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook