Massimiliano Alvini vs Michele Mignani: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Massimiliano Alvini sinds het seizoen 2017, van Michele Mignani sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Massimiliano Alvini | Michele Mignani | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 91 | Wedstrijden | 75 |
| 36 | Gewonnen | 28 |
| 25 | Gelijk | 20 |
| 30 | Verloren | 27 |
| 40% | Winstpercentage | 37% |
| 33% | Verliespercentage | 36% |
| 1.46 | Punten per wedstrijd | 1.39 |
| Goals | ||
| 1.47 | Goals voor per wedstrijd | 1.15 |
| 1.25 | Goals tegen per wedstrijd | 1.21 |
| 0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.07 |
| 27% | Clean sheets (%) | 25% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 54% | Beide teams scoorden | 53% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.49 |
| 1.32 | Punten per uitwedstrijd | 1.30 |
| 45% | Thuis gewonnen (%) | 37% |
| 34% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 3 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Massimiliano Alvini tegen Michele Mignani
De ploegen van Massimiliano Alvini en Michele Mignani speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Massimiliano Alvini, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Michele Mignani. De ploeg van Massimiliano Alvini scoorde 4 keer, die van Michele Mignani 4 keer.
Alle duels tussen Frosinone en Cesena ยท Alle duels tussen Nuova Cosenza en Cesena
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Frosinone2025 - 2026
|
52 | 31-13-8 | 2.04 |
Nuova Cosenza2024
|
24 | 3-7-14 | 0.67 |
Spezia2023
|
11 | 1-5-5 | 0.73 |
Cremonese2022 - 2023
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Albinoleffe2017 - 2018
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cesena2024 - 2025
|
55 | 22-12-21 | 1.42 |
Bari2022 - 2023
|
12 | 3-6-3 | 1.25 |
Palermo2023 - 2024
|
6 | 2-2-2 | 1.33 |
Robur Siena2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Massimiliano Alvini | Michele Mignani | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 70 | 39% | 1.47 | 66 | 33% | 1.30 |
| Coppa Italia | 9 | 33% | 1.22 | 7 | 57% | 1.71 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.20 | 2 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Massimiliano Alvini | Michele Mignani | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
12 | 58% | 1.92 | - | - | - | |
| 2025 |
|
40 | 60% | 2.08 |
|
20 | 45% | 1.50 |
| 2024 |
|
24 | 13% | 0.67 |
|
36 | 39% | 1.42 |
| 2023 |
|
12 | 8% | 0.67 |
|
11 | 18% | 1.18 |
| 2022 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
6 | 33% | 1.17 |
| 2018 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2017 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
Massimiliano Alvini vs Michele Mignani in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Massimiliano Alvini 91 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 25 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Michele Mignani 75 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 20 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Massimiliano Alvini, alles over Michele Mignani, vergelijk andere trainers.







