Matías Jesús Almeyda vs R. Lucescu: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Matías Jesús Almeyda sinds het seizoen 2016, van R. Lucescu sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Matías Jesús Almeyda. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Lucescu.
Resultaten naast elkaar
| Matías Jesús Almeyda | R. Lucescu | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 220 | Wedstrijden | 295 |
| 102 | Gewonnen | 174 |
| 51 | Gelijk | 55 |
| 67 | Verloren | 66 |
| 46% | Winstpercentage | 59% |
| 30% | Verliespercentage | 22% |
| 1.62 | Punten per wedstrijd | 1.96 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 1.92 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 0.95 |
| 0.40 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.97 |
| 34% | Clean sheets (%) | 41% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 53% | Beide teams scoorden | 48% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.83 | Punten per thuiswedstrijd | 2.17 |
| 1.42 | Punten per uitwedstrijd | 1.76 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 67% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 51% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 14 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 21 |
Matías Jesús Almeyda tegen R. Lucescu
De ploegen van Matías Jesús Almeyda en R. Lucescu speelden 13 keer tegen elkaar: 6 zeges voor Matías Jesús Almeyda, 4 keer gelijk en 3 zeges voor R. Lucescu. De ploeg van Matías Jesús Almeyda scoorde 21 keer, die van R. Lucescu 13 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
AEK Athens FC2022 - 2024
|
106 | 58-23-25 | 1.86 |
Guadalajara Chivas2016 - 2018
|
73 | 28-21-24 | 1.44 |
Sevilla2025
|
20 | 7-3-10 | 1.20 |
Monterrey2026
|
18 | 8-4-6 | 1.56 |
San Jose Earthquakes2019
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PAOK2017 - 2025
|
245 | 152-42-51 | 2.03 |
Xanthi FC2014 - 2016
|
45 | 18-13-14 | 1.49 |
Al-Hilal Saudi FC2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
Esteghlal FC2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Ajax2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Matías Jesús Almeyda | R. Lucescu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 73 | 56% | 1.92 | 175 | 62% | 2.04 |
| Beker van Griekenland | 16 | 63% | 2.13 | 59 | 61% | 2.00 |
| UEFA Europa League | 6 | 17% | 0.67 | 28 | 36% | 1.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 55% | 1.91 | 9 | 44% | 1.56 |
| UEFA Europa Conference League | 3 | 67% | 2.00 | 13 | 69% | 2.23 |
| UEFA Champions League | 3 | 0% | 0.33 | 8 | 50% | 1.88 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Matías Jesús Almeyda | R. Lucescu | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
18 | 44% | 1.56 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
20 | 35% | 1.20 |
|
40 | 60% | 2.08 |
| 2024 |
|
43 | 49% | 1.63 |
|
52 | 52% | 1.69 |
| 2023 |
|
46 | 52% | 1.85 |
|
54 | 67% | 2.15 |
| 2022 |
|
18 | 72% | 2.33 |
|
16 | 38% | 1.31 |
| 2020 | - | - | - |
|
2 | 100% | 3.00 | |
| 2019 |
|
2 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
| 2018 |
|
7 | 57% | 1.86 |
|
47 | 68% | 2.21 |
| 2017 |
|
27 | 26% | 1.07 |
|
38 | 74% | 2.34 |
| 2016 |
|
39 | 44% | 1.62 |
|
34 | 41% | 1.53 |
| 2015 | - | - | - |
|
3 | 33% | 1.00 | |
| 2014 | - | - | - |
|
8 | 38% | 1.50 | |
Matías Jesús Almeyda vs R. Lucescu in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Matías Jesús Almeyda 220 wedstrijden die we bijhouden: 102 zeges, 51 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde R. Lucescu 295 wedstrijden die we bijhouden: 174 zeges, 55 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Matías Jesús Almeyda, alles over R. Lucescu, vergelijk andere trainers.








