Massimiliano Allegri vs Simone Inzaghi: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Massimiliano Allegri. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Simone Inzaghi.
Resultaten naast elkaar
| Massimiliano Allegri | Simone Inzaghi | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 239 | Wedstrijden | 312 |
| 150 | Gewonnen | 188 |
| 47 | Gelijk | 68 |
| 42 | Verloren | 56 |
| 63% | Winstpercentage | 60% |
| 18% | Verliespercentage | 18% |
| 2.08 | Punten per wedstrijd | 2.03 |
| Goals | ||
| 1.71 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 0.84 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| 0.87 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.96 |
| 45% | Clean sheets (%) | 36% |
| 13% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 46% | Beide teams scoorden | 55% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 2.25 | Punten per thuiswedstrijd | 2.13 |
| 1.88 | Punten per uitwedstrijd | 1.92 |
| 68% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 57% | Uit gewonnen (%) | 56% |
| Reeksen | ||
| 14 | Langste reeks zeges | 17 |
| 23 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Massimiliano Allegri tegen Simone Inzaghi
De ploegen van Massimiliano Allegri en Simone Inzaghi speelden 11 keer tegen elkaar: 6 zeges voor Massimiliano Allegri, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Simone Inzaghi. De ploeg van Massimiliano Allegri scoorde 13 keer, die van Simone Inzaghi 7 keer.
Alle duels tussen Juventus en Inter ยท Alle duels tussen Juventus en Lazio
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Juventus2016 - 2023
|
203 | 133-41-29 | 2.17 |
AC Milan2025
|
24 | 11-4-9 | 1.54 |
Napoli2026
|
12 | 6-2-4 | 1.67 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lazio2016 - 2018
|
137 | 70-28-39 | 1.74 |
Inter2022 - 2024
|
114 | 73-27-14 | 2.16 |
Al-Hilal Saudi FC2025 - 2027
|
61 | 45-13-3 | 2.43 |
In dezelfde competities
| Competitie | Massimiliano Allegri | Simone Inzaghi | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 167 | 65% | 2.15 | 172 | 58% | 1.94 |
| UEFA Champions League | 31 | 52% | 1.77 | 25 | 60% | 2.08 |
| Coppa Italia | 19 | 74% | 2.26 | 21 | 52% | 1.86 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 55% | 1.91 | 18 | 61% | 2.11 |
| UEFA Europa League | 8 | 50% | 1.88 | 18 | 50% | 1.61 |
| Supercoppa Italiana | 3 | 33% | 1.33 | 3 | 67% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Massimiliano Allegri | Simone Inzaghi | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2027 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2026 |
|
12 | 50% | 1.67 |
|
16 | 75% | 2.38 |
| 2025 |
|
24 | 46% | 1.54 |
|
44 | 73% | 2.43 |
| 2024 | - | - | - |
|
55 | 58% | 2.00 | |
| 2023 |
|
39 | 46% | 1.77 |
|
43 | 70% | 2.30 |
| 2022 |
|
13 | 54% | 1.92 |
|
16 | 69% | 2.31 |
| 2018 |
|
49 | 67% | 2.16 |
|
46 | 41% | 1.46 |
| 2017 |
|
49 | 76% | 2.41 |
|
51 | 57% | 1.92 |
| 2016 |
|
53 | 72% | 2.30 |
|
40 | 55% | 1.83 |
Massimiliano Allegri vs Simone Inzaghi in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Massimiliano Allegri 239 wedstrijden die we bijhouden: 150 zeges, 47 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 2.08 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Simone Inzaghi 312 wedstrijden die we bijhouden: 188 zeges, 68 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Massimiliano Allegri, alles over Simone Inzaghi, vergelijk andere trainers.


