Magomed Adiev vs Sergey Semak: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Magomed Adiev sinds het seizoen 2018, van Sergey Semak sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Magomed Adiev.
Resultaten naast elkaar
| Magomed Adiev | Sergey Semak | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 150 | Wedstrijden | 254 |
| 48 | Gewonnen | 151 |
| 37 | Gelijk | 52 |
| 65 | Verloren | 51 |
| 32% | Winstpercentage | 59% |
| 43% | Verliespercentage | 20% |
| 1.21 | Punten per wedstrijd | 1.99 |
| Goals | ||
| 1.23 | Goals voor per wedstrijd | 1.74 |
| 1.59 | Goals tegen per wedstrijd | 0.87 |
| -0.36 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 23% | Clean sheets (%) | 44% |
| 37% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 48% | Beide teams scoorden | 46% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.36 | Punten per thuiswedstrijd | 2.29 |
| 1.06 | Punten per uitwedstrijd | 1.65 |
| 37% | Thuis gewonnen (%) | 72% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 6 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Magomed Adiev tegen Sergey Semak
De ploegen van Magomed Adiev en Sergey Semak speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Magomed Adiev, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Sergey Semak. De ploeg van Magomed Adiev scoorde 4 keer, die van Sergey Semak 13 keer.
Alle duels tussen Krylya Sovetov en Zenit Saint Petersburg ยท Alle duels tussen Khimki en Zenit Saint Petersburg ยท Alle duels tussen Akhmat Grozny en Zenit Saint Petersburg
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Krylya Sovetov2025 - 2026
|
37 | 10-11-16 | 1.11 |
Shakhter Karagandy2021 - 2022
|
36 | 15-10-11 | 1.53 |
Anzhi2018
|
29 | 5-5-19 | 0.69 |
Akhmat Grozny2023 - 2024
|
18 | 6-5-7 | 1.28 |
Kazachstan2022 - 2024
|
14 | 6-0-8 | 1.29 |
MKK-Dnepr2026
|
8 | 5-2-1 | 2.13 |
Khimki2024
|
6 | 1-3-2 | 1.00 |
KAMAZ2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Chayka2020
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026
|
213 | 136-39-38 | 2.10 |
FC UFA2016 - 2017
|
41 | 15-13-13 | 1.41 |
In dezelfde competities
| Competitie | Magomed Adiev | Sergey Semak | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 71 | 24% | 0.97 | 163 | 56% | 1.90 |
| Beker van Rusland | 11 | 18% | 0.91 | 47 | 70% | 2.28 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 30% | 1.20 | 33 | 67% | 2.18 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Magomed Adiev | Sergey Semak | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
13 | 62% | 2.00 |
|
29 | 69% | 2.24 |
| 2025 |
|
33 | 21% | 1.00 |
|
39 | 69% | 2.28 |
| 2024 |
|
16 | 13% | 0.88 |
|
47 | 68% | 2.19 |
| 2023 |
|
20 | 55% | 1.65 |
|
42 | 55% | 1.90 |
| 2022 |
|
8 | 25% | 1.00 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2021 |
|
30 | 43% | 1.57 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2020 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2019 | - | - | - |
|
5 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
29 | 17% | 0.69 |
|
41 | 61% | 1.95 |
| 2017 | - | - | - |
|
29 | 38% | 1.48 | |
| 2016 | - | - | - |
|
12 | 33% | 1.25 | |
Magomed Adiev vs Sergey Semak in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Magomed Adiev 150 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 37 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Magomed Adiev, alles over Sergey Semak, vergelijk andere trainers.






