Luís Miguel Correia Pinto vs Carlos Vicens: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Luís Miguel Correia Pinto sinds het seizoen 2024, van Carlos Vicens sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Luís Miguel Correia Pinto | Carlos Vicens | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 56 | Wedstrijden | 65 |
| 30 | Gewonnen | 37 |
| 13 | Gelijk | 16 |
| 13 | Verloren | 12 |
| 54% | Winstpercentage | 57% |
| 23% | Verliespercentage | 18% |
| 1.84 | Punten per wedstrijd | 1.95 |
| Goals | ||
| 1.54 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.00 | Goals tegen per wedstrijd | 0.95 |
| 0.54 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.77 |
| 34% | Clean sheets (%) | 46% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 12% |
| 50% | Beide teams scoorden | 48% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.76 | Punten per thuiswedstrijd | 2.00 |
| 1.96 | Punten per uitwedstrijd | 1.90 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 57% | Uit gewonnen (%) | 55% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 15 |
Luís Miguel Correia Pinto tegen Carlos Vicens
De ploegen van Luís Miguel Correia Pinto en Carlos Vicens speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Luís Miguel Correia Pinto, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Carlos Vicens. De ploeg van Luís Miguel Correia Pinto scoorde 4 keer, die van Carlos Vicens 2 keer.
Alle duels tussen GIL Vicente en SC Braga · Alle duels tussen Guimaraes en SC Braga
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Tondela2024
|
26 | 14-8-4 | 1.92 |
Guimaraes2025
|
16 | 9-1-6 | 1.75 |
GIL Vicente2026
|
12 | 6-3-3 | 1.75 |
Felgueiras 19322026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Chaves2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
SC Braga2025 - 2026
|
61 | 36-15-10 | 2.02 |
Fafe2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Caldas2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Bragança2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Levski Sofia2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Luís Miguel Correia Pinto | Carlos Vicens | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga Portugal Bwin | 18 | 44% | 1.50 | 32 | 44% | 1.66 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 57% | 2.00 | 7 | 86% | 2.71 |
| Beker van Portugal | 2 | 50% | 1.50 | 4 | 50% | 1.50 |
| Beker van de Portugese Liga | 3 | 100% | 3.00 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Luís Miguel Correia Pinto | Carlos Vicens | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
13 | 46% | 1.69 |
|
19 | 58% | 1.95 |
| 2025 |
|
17 | 59% | 1.82 |
|
46 | 57% | 1.96 |
| 2024 |
|
26 | 54% | 1.92 | - | - | - | |
Luís Miguel Correia Pinto vs Carlos Vicens in cijfers
Sinds het seizoen 2024 leidde Luís Miguel Correia Pinto 56 wedstrijden die we bijhouden: 30 zeges, 13 gelijke spelen en 13 nederlagen, goed voor 1.84 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Carlos Vicens 65 wedstrijden die we bijhouden: 37 zeges, 16 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.95 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Luís Miguel Correia Pinto, alles over Carlos Vicens, vergelijk andere trainers.








