Luis Enrique Martínez García vs Simone Inzaghi: de trainers naast elkaar

Filter:
226 - 318 Wedstrijden
69% - 61% Winstpercentage
2.24 - 2.03 Punten per wedstrijd
2.52 - 2.03 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Luis Enrique Martínez García Simone Inzaghi
Resultaten
226 Wedstrijden 318
156 Gewonnen 193
38 Gelijk 68
32 Verloren 57
69% Winstpercentage 61%
14% Verliespercentage 18%
2.24 Punten per wedstrijd 2.03
Goals
2.52 Goals voor per wedstrijd 2.03
0.92 Goals tegen per wedstrijd 1.06
1.59 Doelsaldo per wedstrijd 0.96
39% Clean sheets (%) 36%
10% Niet gescoord (%) 13%
55% Beide teams scoorden 55%
66% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
2.29 Punten per thuiswedstrijd 2.15
2.19 Punten per uitwedstrijd 1.93
71% Thuis gewonnen (%) 65%
68% Uit gewonnen (%) 56%
Reeksen
10 Langste reeks zeges 17
30 Langste reeks zonder nederlaag 44

Luis Enrique Martínez García tegen Simone Inzaghi

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Luis Enrique Martínez García en Simone Inzaghi speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Luis Enrique Martínez García, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Simone Inzaghi. De ploeg van Luis Enrique Martínez García scoorde 6 keer, die van Simone Inzaghi 2 keer.

Alle duels tussen Paris Saint Germain en Inter

Per club

Luis Enrique Martínez García
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Paris Saint Germain2023 - 2026 175 119-30-26 2.21
FC Barcelona2016 42 31-7-4 2.38
Spanje2018 - 2022 9 6-1-2 2.11
Simone Inzaghi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lazio2016 - 2018 137 70-28-39 1.74
Inter2022 - 2024 114 73-27-14 2.16
Al-Hilal Saudi FC2025 - 2027 67 50-13-4 2.43

In dezelfde competities

Competitie Luis Enrique Martínez García Simone Inzaghi
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
UEFA Champions League 43 60% 1.95 25 60% 2.08
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 22% 1.11 18 61% 2.11
WK voor clubs 7 71% 2.14 5 40% 1.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Luis Enrique Martínez García Simone Inzaghi
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 - - - Al-Hilal Saudi FC 1 100% 3.00
2026 Paris Saint Germain 17 65% 2.12 Al-Hilal Saudi FC 22 77% 2.41
2025 Paris Saint Germain 47 68% 2.15 Al-Hilal Saudi FC 44 73% 2.43
2024 Paris Saint Germain 57 72% 2.33 Inter 55 58% 2.00
2023 Paris Saint Germain 54 65% 2.17 Inter 43 70% 2.30
2022 Spanje 3 67% 2.33 Inter 16 69% 2.31
2018 Spanje 6 67% 2.00 Lazio 46 41% 1.46
2017 - - - Lazio 51 57% 1.92
2016 FC Barcelona 42 74% 2.38 Lazio 40 55% 1.83

Luis Enrique Martínez García vs Simone Inzaghi in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Enrique Martínez García 226 wedstrijden die we bijhouden: 156 zeges, 38 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 2.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Simone Inzaghi 318 wedstrijden die we bijhouden: 193 zeges, 68 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luis Enrique Martínez García, alles over Simone Inzaghi, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook