Luís Manuel Ferreira de Castro vs Stéphane Le Mignan: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Stéphane Le Mignan France · 52 jaar Metz
85 - 114 Wedstrijden
41% - 39% Winstpercentage
1.46 - 1.39 Punten per wedstrijd
1.27 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Luís Manuel Ferreira de Castro sinds het seizoen 2023, van Stéphane Le Mignan sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Stéphane Le Mignan.

Resultaten naast elkaar

Luís Manuel Ferreira de Castro Stéphane Le Mignan
Resultaten
85 Wedstrijden 114
35 Gewonnen 44
19 Gelijk 26
31 Verloren 44
41% Winstpercentage 39%
36% Verliespercentage 39%
1.46 Punten per wedstrijd 1.39
Goals
1.27 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.32 Goals tegen per wedstrijd 1.49
-0.05 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
27% Clean sheets (%) 25%
25% Niet gescoord (%) 28%
52% Beide teams scoorden 53%
41% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.61
1.48 Punten per uitwedstrijd 1.18
43% Thuis gewonnen (%) 46%
40% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 8

Luís Manuel Ferreira de Castro tegen Stéphane Le Mignan

0 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Luís Manuel Ferreira de Castro en Stéphane Le Mignan speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Luís Manuel Ferreira de Castro, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Stéphane Le Mignan. De ploeg van Luís Manuel Ferreira de Castro scoorde 7 keer, die van Stéphane Le Mignan 12 keer.

Alle duels tussen Dunkerque en Metz · Alle duels tussen Dunkerque en Concarneau

Per club

Luís Manuel Ferreira de Castro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dunkerque2023 - 2024 75 34-13-28 1.53
Nantes2025 7 1-3-3 0.86
Levante2026 2 0-2-0 1.00
Benfica2023 1 0-1-0 1.00
Stéphane Le Mignan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Metz2024 - 2025 53 26-12-15 1.70
Concarneau2022 - 2024 43 12-12-19 1.12
Creteil2016 - 2017 14 5-0-9 1.07
Boulogne2015 4 1-2-1 1.25

In dezelfde competities

Competitie Luís Manuel Ferreira de Castro Stéphane Le Mignan
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 2 63 44% 1.49 71 41% 1.49
Ligue 1 7 14% 0.86 12 25% 0.83
Coupe de France 10 60% 2.00 7 29% 1.29
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 0% 0.67 7 57% 1.86

Seizoen per seizoen

Seizoen Luís Manuel Ferreira de Castro Stéphane Le Mignan
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Levante 2 0% 1.00 - - -
2025 Nantes 7 14% 0.86 Metz 15 33% 1.00
2024 Dunkerque 42 50% 1.64 Metz Concarneau 39 56% 2.00
2023 Dunkerque Benfica 34 38% 1.38 Concarneau 39 26% 1.03
2022 - - - Concarneau 3 33% 1.67
2017 - - - Creteil 1 0% 0.00
2016 - - - Creteil 13 38% 1.15
2015 - - - Boulogne 4 25% 1.25

Luís Manuel Ferreira de Castro vs Stéphane Le Mignan in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Luís Manuel Ferreira de Castro 85 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 19 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Stéphane Le Mignan 114 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 26 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luís Manuel Ferreira de Castro, alles over Stéphane Le Mignan, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook