Liam Rosenior vs Steven David Cooper: de trainers naast elkaar

Filter:
125 - 51 Wedstrijden
44% - 27% Winstpercentage
1.60 - 1.10 Punten per wedstrijd
1.62 - 1.22 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2022.

Resultaten naast elkaar

Liam Rosenior Steven David Cooper
Resultaten
125 Wedstrijden 51
55 Gewonnen 14
35 Gelijk 14
35 Verloren 23
44% Winstpercentage 27%
28% Verliespercentage 45%
1.60 Punten per wedstrijd 1.10
Goals
1.62 Goals voor per wedstrijd 1.22
1.28 Goals tegen per wedstrijd 1.63
0.34 Doelsaldo per wedstrijd -0.41
28% Clean sheets (%) 24%
18% Niet gescoord (%) 29%
62% Beide teams scoorden 55%
59% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.83 Punten per thuiswedstrijd 1.48
1.38 Punten per uitwedstrijd 0.67
50% Thuis gewonnen (%) 41%
38% Uit gewonnen (%) 13%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
12 Langste reeks zonder nederlaag 4

Liam Rosenior tegen Steven David Cooper

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Liam Rosenior en Steven David Cooper speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Liam Rosenior, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Steven David Cooper. De ploeg van Liam Rosenior scoorde 3 keer, die van Steven David Cooper 2 keer.

Alle duels tussen Strasbourg en Brondby

Per club

Liam Rosenior
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Strasbourg2024 - 2025 52 22-14-16 1.54
Hull City2022 - 2023 50 18-16-16 1.40
Chelsea2025 11 9-1-1 2.55
Paris FC2026 10 4-4-2 1.60
Angers2026 1 1-0-0 3.00
Derby2022 1 1-0-0 3.00
Steven David Cooper
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nottingham Forest2022 - 2024 25 5-8-12 0.92
Leicester2024 16 3-5-8 0.88
Brondby2025 10 6-1-3 1.90

In dezelfde competities

Competitie Liam Rosenior Steven David Cooper
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 25% 1.25 9 44% 1.56
UEFA Europa Conference League 4 50% 2.00 5 40% 1.40
EFL Carabao Cup 2 50% 1.50 6 33% 1.33
FA Cup 6 67% 2.17 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Liam Rosenior Steven David Cooper
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Paris FC Angers 11 45% 1.73 - - -
2025 Strasbourg Chelsea 26 54% 1.77 Brondby 10 60% 1.90
2024 Strasbourg 37 46% 1.68 Leicester Nottingham Forest 18 22% 1.00
2023 Hull City 49 37% 1.41 Nottingham Forest 19 16% 0.79
2022 Hull City Derby 2 50% 2.00 Nottingham Forest 4 25% 1.00

Liam Rosenior vs Steven David Cooper in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Liam Rosenior 125 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 35 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Steven David Cooper 51 wedstrijden die we bijhouden: 14 zeges, 14 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.10 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Liam Rosenior, alles over Steven David Cooper, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook