Leszek Ojrzynski vs Marcin Brosz: de trainers naast elkaar

Filter:
52 - 100 Wedstrijden
40% - 38% Winstpercentage
1.54 - 1.40 Punten per wedstrijd
1.54 - 1.69 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Leszek Ojrzynski sinds het seizoen 2017, van Marcin Brosz sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2023 hebben we geen wedstrijden van Leszek Ojrzynski. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Marcin Brosz.

Resultaten naast elkaar

Leszek Ojrzynski Marcin Brosz
Resultaten
52 Wedstrijden 100
21 Gewonnen 38
17 Gelijk 26
14 Verloren 36
40% Winstpercentage 38%
27% Verliespercentage 36%
1.54 Punten per wedstrijd 1.40
Goals
1.54 Goals voor per wedstrijd 1.69
1.33 Goals tegen per wedstrijd 1.49
0.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.20
19% Clean sheets (%) 23%
13% Niet gescoord (%) 16%
75% Beide teams scoorden 62%
65% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.32
1.17 Punten per uitwedstrijd 1.49
50% Thuis gewonnen (%) 34%
29% Uit gewonnen (%) 43%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 13

Leszek Ojrzynski tegen Marcin Brosz

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Leszek Ojrzynski en Marcin Brosz speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Leszek Ojrzynski, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Marcin Brosz. De ploeg van Leszek Ojrzynski scoorde 2 keer, die van Marcin Brosz 1 keer.

Alle duels tussen Zaglebie Lubin en Termalica Nieciecza · Alle duels tussen Wisla Plock en Gornik Zabrze

Per club

Leszek Ojrzynski
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Zaglebie Lubin2024 - 2026 23 8-8-7 1.39
Korona Kielce2021 - 2022 17 7-6-4 1.59
Wisla Plock2018 9 5-2-2 1.89
Arka Gdynia2017 2 1-0-1 1.50
Stal Mielec2020 1 0-1-0 1.00
Marcin Brosz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Termalica Nieciecza2023 - 2025 60 25-16-19 1.52
Gornik Zabrze2018 - 2020 40 13-10-17 1.23

In dezelfde competities

Competitie Leszek Ojrzynski Marcin Brosz
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ekstraklasa 28 46% 1.68 43 26% 1.05
Poolse I liga 15 47% 1.73 40 50% 1.78
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 0% 0.50 8 50% 1.75
Beker van Polen - Puchar Polski 3 0% 0.67 6 50% 1.50
UEFA Europa League 2 50% 1.50 3 0% 0.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Leszek Ojrzynski Marcin Brosz
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Zaglebie Lubin 1 0% 0.00 - - -
2025 Zaglebie Lubin 14 29% 1.29 Termalica Nieciecza 18 28% 1.06
2024 Zaglebie Lubin 8 50% 1.75 Termalica Nieciecza 32 53% 1.88
2023 - - - Termalica Nieciecza 10 30% 1.20
2022 Korona Kielce 2 0% 0.50 - - -
2021 Korona Kielce 15 47% 1.73 - - -
2020 Stal Mielec 1 0% 1.00 Gornik Zabrze 3 67% 2.00
2019 - - - Gornik Zabrze 2 50% 1.50
2018 Wisla Plock 9 56% 1.89 Gornik Zabrze 35 29% 1.14
2017 Arka Gdynia 2 50% 1.50 - - -

Leszek Ojrzynski vs Marcin Brosz in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Leszek Ojrzynski 52 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 17 gelijke spelen en 14 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Marcin Brosz 100 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 26 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Leszek Ojrzynski, alles over Marcin Brosz, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook