Leonardo Rodrigues Condé vs Rogério Mücke Ceni: de trainers naast elkaar

Filter:
Leonardo Rodrigues Condé Brazil · 48 jaar Ceara
vs
Rogério Mücke Ceni Brazil · 53 jaar Bahia
109 - 128 Wedstrijden
40% - 46% Winstpercentage
1.40 - 1.59 Punten per wedstrijd
1.13 - 1.34 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Leonardo Rodrigues Condé sinds het seizoen 2016, van Rogério Mücke Ceni sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Leonardo Rodrigues Condé. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Rogério Mücke Ceni.

Resultaten naast elkaar

Leonardo Rodrigues Condé Rogério Mücke Ceni
Resultaten
109 Wedstrijden 128
44 Gewonnen 59
21 Gelijk 26
44 Verloren 43
40% Winstpercentage 46%
40% Verliespercentage 34%
1.40 Punten per wedstrijd 1.59
Goals
1.13 Goals voor per wedstrijd 1.34
1.04 Goals tegen per wedstrijd 1.03
0.09 Doelsaldo per wedstrijd 0.30
35% Clean sheets (%) 36%
31% Niet gescoord (%) 26%
39% Beide teams scoorden 44%
38% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
1.85 Punten per thuiswedstrijd 2.12
0.96 Punten per uitwedstrijd 1.02
56% Thuis gewonnen (%) 65%
25% Uit gewonnen (%) 26%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
8 Langste reeks zonder nederlaag 13

Leonardo Rodrigues Condé tegen Rogério Mücke Ceni

0 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Leonardo Rodrigues Condé en Rogério Mücke Ceni speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Leonardo Rodrigues Condé, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Rogério Mücke Ceni. De ploeg van Leonardo Rodrigues Condé scoorde 3 keer, die van Rogério Mücke Ceni 4 keer.

Alle duels tussen Ceara en Bahia · Alle duels tussen Vitoria en Bahia

Per club

Leonardo Rodrigues Condé
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ceara2024 - 2025 54 20-11-23 1.31
Vitoria2023 - 2024 41 20-7-14 1.63
CRB2017 7 2-1-4 1.00
Goias2016 5 2-2-1 1.60
Fortaleza EC2025 1 0-0-1 0.00
Tombense2023 1 0-0-1 0.00
Rogério Mücke Ceni
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bahia2023 - 2026 90 42-18-30 1.60
Fortaleza EC2018 - 2025 22 10-5-7 1.59
Sao Paulo2017 - 2023 14 6-2-6 1.43
Retrô2025 1 0-1-0 1.00
Flamengo2023 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Leonardo Rodrigues Condé Rogério Mücke Ceni
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Brazilië Serie A 37 24% 1.00 83 45% 1.53
Brazilië Serie B 66 52% 1.70 21 48% 1.62
Copa do Brasil 6 17% 0.67 15 53% 1.87

Seizoen per seizoen

Seizoen Leonardo Rodrigues Condé Rogério Mücke Ceni
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Bahia 2 50% 1.50
2025 Ceara Fortaleza EC 38 26% 1.05 Bahia Retrô 43 49% 1.70
2024 Ceara Vitoria 21 48% 1.52 Bahia 33 42% 1.55
2023 Vitoria Tombense 38 53% 1.74 Bahia Sao Paulo 19 47% 1.53
2018 - - - Fortaleza EC 21 48% 1.62
2017 CRB 7 29% 1.00 Sao Paulo 10 40% 1.30
2016 Goias 5 40% 1.60 - - -

Leonardo Rodrigues Condé vs Rogério Mücke Ceni in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Leonardo Rodrigues Condé 109 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 21 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Rogério Mücke Ceni 128 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 26 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Leonardo Rodrigues Condé, alles over Rogério Mücke Ceni, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook