Luis Antonio Marín Murillo vs Paulo César Wanchope Watson: de trainers naast elkaar

Filter:
177 - 69 Wedstrijden
36% - 46% Winstpercentage
1.33 - 1.68 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.57 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2018.

Resultaten naast elkaar

Luis Antonio Marín Murillo Paulo César Wanchope Watson
Resultaten
177 Wedstrijden 69
64 Gewonnen 32
44 Gelijk 20
69 Verloren 17
36% Winstpercentage 46%
39% Verliespercentage 25%
1.33 Punten per wedstrijd 1.68
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.57
1.50 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.09 Doelsaldo per wedstrijd 0.29
25% Clean sheets (%) 30%
23% Niet gescoord (%) 17%
57% Beide teams scoorden 55%
56% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.54 Punten per thuiswedstrijd 1.95
1.14 Punten per uitwedstrijd 1.38
42% Thuis gewonnen (%) 54%
30% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 8

Luis Antonio Marín Murillo tegen Paulo César Wanchope Watson

1 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Luis Antonio Marín Murillo en Paulo César Wanchope Watson speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Paulo César Wanchope Watson. De ploeg van Luis Antonio Marín Murillo scoorde 4 keer, die van Paulo César Wanchope Watson 5 keer.

Alle duels tussen Sporting San Jose en Deportivo Saprissa · Alle duels tussen Perez Zeledon en CS Cartagines · Alle duels tussen CS Herediano en Perez Zeledon

Per club

Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2018 - 2024 82 32-27-23 1.50
Perez Zeledon2022 - 2023 34 11-4-19 1.09
Santos DE Guapiles2019 - 2020 23 5-6-12 0.91
Sporting San Jose2024 16 6-2-8 1.25
CS Herediano2020 13 5-4-4 1.46
LD Alajuelense2021 9 5-1-3 1.78
Paulo César Wanchope Watson
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Cartagines2018 - 2023 39 19-9-11 1.69
Perez Zeledon2020 - 2021 17 5-8-4 1.35
Deportivo Saprissa2024 13 8-3-2 2.08

In dezelfde competities

Competitie Luis Antonio Marín Murillo Paulo César Wanchope Watson
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 175 37% 1.35 69 46% 1.68

Seizoen per seizoen

Seizoen Luis Antonio Marín Murillo Paulo César Wanchope Watson
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 San Carlos Sporting San Jose 34 38% 1.47 Deportivo Saprissa 13 62% 2.08
2023 San Carlos Perez Zeledon 33 39% 1.45 CS Cartagines 11 64% 2.09
2022 Perez Zeledon 31 32% 1.10 CS Cartagines 23 48% 1.65
2021 LD Alajuelense 9 56% 1.78 Perez Zeledon 3 0% 0.33
2020 Santos DE Guapiles CS Herediano 32 25% 1.06 Perez Zeledon 14 36% 1.57
2019 San Carlos Santos DE Guapiles 37 38% 1.38 - - -
2018 San Carlos 1 100% 3.00 CS Cartagines 5 20% 1.00

Luis Antonio Marín Murillo vs Paulo César Wanchope Watson in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Paulo César Wanchope Watson 69 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 20 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luis Antonio Marín Murillo, alles over Paulo César Wanchope Watson, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook