Luis Antonio Marín Murillo vs Martín Marcelo Arriola Sobrino: de trainers naast elkaar

Filter:
177 - 42 Wedstrijden
36% - 21% Winstpercentage
1.33 - 1.07 Punten per wedstrijd
1.41 - 0.90 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2018.

Resultaten naast elkaar

Luis Antonio Marín Murillo Martín Marcelo Arriola Sobrino
Resultaten
177 Wedstrijden 42
64 Gewonnen 9
44 Gelijk 18
69 Verloren 15
36% Winstpercentage 21%
39% Verliespercentage 36%
1.33 Punten per wedstrijd 1.07
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 0.90
1.50 Goals tegen per wedstrijd 1.14
-0.09 Doelsaldo per wedstrijd -0.24
25% Clean sheets (%) 29%
23% Niet gescoord (%) 43%
57% Beide teams scoorden 43%
56% Meer dan 2,5 goals 33%
Thuis en uit
1.54 Punten per thuiswedstrijd 1.45
1.14 Punten per uitwedstrijd 0.65
42% Thuis gewonnen (%) 36%
30% Uit gewonnen (%) 5%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 2
9 Langste reeks zonder nederlaag 7

Luis Antonio Marín Murillo tegen Martín Marcelo Arriola Sobrino

3 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Luis Antonio Marín Murillo en Martín Marcelo Arriola Sobrino speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Martín Marcelo Arriola Sobrino. De ploeg van Luis Antonio Marín Murillo scoorde 4 keer, die van Martín Marcelo Arriola Sobrino 1 keer.

Alle duels tussen Sporting San Jose en San Carlos · Alle duels tussen LD Alajuelense en ADR Jicaral · Alle duels tussen Santos DE Guapiles en ADR Jicaral

Per club

Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2018 - 2024 82 32-27-23 1.50
Perez Zeledon2022 - 2023 34 11-4-19 1.09
Santos DE Guapiles2019 - 2020 23 5-6-12 0.91
Sporting San Jose2024 16 6-2-8 1.25
CS Herediano2020 13 5-4-4 1.46
LD Alajuelense2021 9 5-1-3 1.78
Martín Marcelo Arriola Sobrino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
ADR Jicaral2020 - 2021 24 6-11-7 1.21
CS Cartagines2018 - 2019 12 3-4-5 1.08
San Carlos2024 6 0-3-3 0.50

In dezelfde competities

Competitie Luis Antonio Marín Murillo Martín Marcelo Arriola Sobrino
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 175 37% 1.35 42 21% 1.07

Seizoen per seizoen

Seizoen Luis Antonio Marín Murillo Martín Marcelo Arriola Sobrino
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 San Carlos Sporting San Jose 34 38% 1.47 San Carlos 6 0% 0.50
2023 San Carlos Perez Zeledon 33 39% 1.45 - - -
2022 Perez Zeledon 31 32% 1.10 - - -
2021 LD Alajuelense 9 56% 1.78 ADR Jicaral 9 22% 1.22
2020 Santos DE Guapiles CS Herediano 32 25% 1.06 ADR Jicaral 15 27% 1.20
2019 San Carlos Santos DE Guapiles 37 38% 1.38 CS Cartagines 10 20% 1.00
2018 San Carlos 1 100% 3.00 CS Cartagines 2 50% 1.50

Luis Antonio Marín Murillo vs Martín Marcelo Arriola Sobrino in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Martín Marcelo Arriola Sobrino 42 wedstrijden die we bijhouden: 9 zeges, 18 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 1.07 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luis Antonio Marín Murillo, alles over Martín Marcelo Arriola Sobrino, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook