Ludovic Magnin vs Peter Zeidler: de trainers naast elkaar

Filter:
Ludovic Magnin Switzerland ยท 47 jaar FC Basel 1893
vs
143 - 158 Wedstrijden
37% - 40% Winstpercentage
1.40 - 1.37 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ludovic Magnin sinds het seizoen 2017, van Peter Zeidler sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Ludovic Magnin Peter Zeidler
Resultaten
143 Wedstrijden 158
53 Gewonnen 63
41 Gelijk 28
49 Verloren 67
37% Winstpercentage 40%
34% Verliespercentage 42%
1.40 Punten per wedstrijd 1.37
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.34 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.13 Doelsaldo per wedstrijd 0.08
26% Clean sheets (%) 23%
25% Niet gescoord (%) 22%
55% Beide teams scoorden 59%
52% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.78 Punten per thuiswedstrijd 1.67
0.99 Punten per uitwedstrijd 1.10
50% Thuis gewonnen (%) 51%
23% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
8 Langste reeks zonder nederlaag 9

Ludovic Magnin tegen Peter Zeidler

0 Zeges
3 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Ludovic Magnin en Peter Zeidler speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ludovic Magnin, 3 keer gelijk en 4 zeges voor Peter Zeidler. De ploeg van Ludovic Magnin scoorde 8 keer, die van Peter Zeidler 16 keer.

Alle duels tussen FC Basel 1893 en Lausanne ยท Alle duels tussen Lausanne en FC ST. Gallen ยท Alle duels tussen FC Zurich en FC ST. Gallen

Per club

Ludovic Magnin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lausanne2023 - 2024 69 24-21-24 1.35
FC Zurich2017 - 2018 53 18-17-18 1.34
FC Basel 18932025 21 11-3-7 1.71
Peter Zeidler
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC ST. Gallen2018 - 2024 78 30-15-33 1.35
Sochaux2017 32 11-8-13 1.28
FC Sion2016 24 12-3-9 1.63
Lausanne2025 17 9-2-6 1.71
VfL BOCHUM2024 7 1-0-6 0.43

In dezelfde competities

Competitie Ludovic Magnin Peter Zeidler
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 127 35% 1.34 101 41% 1.41
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 67% 2.33 11 45% 1.45
UEFA Europa League 10 50% 1.60 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Ludovic Magnin Peter Zeidler
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 FC Basel 1893 21 52% 1.71 Lausanne 17 53% 1.71
2024 Lausanne 33 36% 1.36 VfL BOCHUM FC ST. Gallen 9 22% 0.67
2023 Lausanne 36 33% 1.33 FC ST. Gallen 41 39% 1.37
2018 FC Zurich 41 34% 1.32 FC ST. Gallen 35 37% 1.31
2017 FC Zurich 12 33% 1.42 Sochaux 32 34% 1.28
2016 - - - FC Sion 24 50% 1.63

Ludovic Magnin vs Peter Zeidler in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Ludovic Magnin 143 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 41 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Zeidler 158 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 28 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ludovic Magnin, alles over Peter Zeidler, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook