Lukas Kwasniok vs Merlin Polzin: de trainers naast elkaar

Filter:
Lukas Kwasniok Germany · 45 jaar SC Paderborn 07
vs
Merlin Polzin Germany · 35 jaar Hamburger SV
121 - 58 Wedstrijden
36% - 33% Winstpercentage
1.37 - 1.24 Punten per wedstrijd
1.63 - 1.43 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Lukas Kwasniok sinds het seizoen 2016, van Merlin Polzin sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Lukas Kwasniok.

Resultaten naast elkaar

Lukas Kwasniok Merlin Polzin
Resultaten
121 Wedstrijden 58
44 Gewonnen 19
34 Gelijk 15
43 Verloren 24
36% Winstpercentage 33%
36% Verliespercentage 41%
1.37 Punten per wedstrijd 1.24
Goals
1.63 Goals voor per wedstrijd 1.43
1.60 Goals tegen per wedstrijd 1.66
0.03 Doelsaldo per wedstrijd -0.22
23% Clean sheets (%) 19%
17% Niet gescoord (%) 24%
69% Beide teams scoorden 64%
68% Meer dan 2,5 goals 66%
Thuis en uit
1.33 Punten per thuiswedstrijd 1.29
1.42 Punten per uitwedstrijd 1.20
36% Thuis gewonnen (%) 32%
36% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
8 Langste reeks zonder nederlaag 6

Lukas Kwasniok tegen Merlin Polzin

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Lukas Kwasniok en Merlin Polzin speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Lukas Kwasniok, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Merlin Polzin. De ploeg van Lukas Kwasniok scoorde 7 keer, die van Merlin Polzin 2 keer.

Alle duels tussen FC Koln en Hamburger SV · Alle duels tussen SC Paderborn 07 en Hamburger SV

Per club

Lukas Kwasniok
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SC Paderborn 072022 - 2024 63 26-14-23 1.46
FC Koln2025 - 2026 38 11-12-15 1.18
Carl Zeiss Jena2018 16 6-6-4 1.50
Karlsruher SC2016 3 1-2-0 1.67
Bergisch Gladbach2026 1 0-0-1 0.00
Merlin Polzin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Hamburger SV2024 - 2026 57 19-15-23 1.26
Toulouse2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Lukas Kwasniok Merlin Polzin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
2. Bundesliga 57 40% 1.49 11 36% 1.36
1. Bundesliga 30 23% 1.03 37 30% 1.16
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 54% 1.77 7 29% 1.00
DFB Pokal 5 20% 0.60 3 67% 2.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Lukas Kwasniok Merlin Polzin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Koln Bergisch Gladbach 4 50% 1.75 Hamburger SV Toulouse 12 42% 1.33
2025 FC Koln 35 26% 1.09 Hamburger SV 35 29% 1.17
2024 SC Paderborn 07 29 45% 1.59 Hamburger SV 11 36% 1.36
2023 SC Paderborn 07 33 39% 1.39 - - -
2022 SC Paderborn 07 1 0% 0.00 - - -
2018 Carl Zeiss Jena 16 38% 1.50 - - -
2016 Karlsruher SC 3 33% 1.67 - - -

Lukas Kwasniok vs Merlin Polzin in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Lukas Kwasniok 121 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 34 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Merlin Polzin 58 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 15 gelijke spelen en 24 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Lukas Kwasniok, alles over Merlin Polzin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook