Luboš Kozel vs Radoslav Kováč: de trainers naast elkaar

Filter:
Luboš Kozel Czechia · 55 jaar FK Jablonec
vs
Radoslav Kováč Czechia · 46 jaar Slovan Liberec
164 - 131 Wedstrijden
42% - 29% Winstpercentage
1.51 - 1.09 Punten per wedstrijd
1.47 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Luboš Kozel sinds het seizoen 2019, van Radoslav Kováč sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Luboš Kozel Radoslav Kováč
Resultaten
164 Wedstrijden 131
69 Gewonnen 38
40 Gelijk 29
55 Verloren 64
42% Winstpercentage 29%
34% Verliespercentage 49%
1.51 Punten per wedstrijd 1.09
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.22 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.25 Doelsaldo per wedstrijd -0.29
29% Clean sheets (%) 24%
27% Niet gescoord (%) 32%
52% Beide teams scoorden 51%
50% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.72 Punten per thuiswedstrijd 1.09
1.26 Punten per uitwedstrijd 1.09
49% Thuis gewonnen (%) 27%
34% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 4
7 Langste reeks zonder nederlaag 7

Luboš Kozel tegen Radoslav Kováč

3 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Luboš Kozel en Radoslav Kováč speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Luboš Kozel, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Radoslav Kováč. De ploeg van Luboš Kozel scoorde 8 keer, die van Radoslav Kováč 7 keer.

Alle duels tussen FK Jablonec en Plzen · Alle duels tussen FK Jablonec en Slovan Liberec · Alle duels tussen Slovan Liberec en Pardubice

Per club

Luboš Kozel
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Liberec2021 - 2024 91 33-23-35 1.34
FK Jablonec2024 - 2026 48 27-8-13 1.85
Baník Ostrava2019 - 2020 25 9-9-7 1.44
Radoslav Kováč
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pardubice2022 - 2024 55 19-11-25 1.24
Slovan Liberec2024 - 2025 42 15-11-16 1.33
Opava2020 28 2-7-19 0.46
Plzen2026 6 2-0-4 1.00

In dezelfde competities

Competitie Luboš Kozel Radoslav Kováč
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 154 41% 1.47 115 29% 1.10
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 60% 2.10 12 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Luboš Kozel Radoslav Kováč
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FK Jablonec 2 50% 1.50 Plzen 6 33% 1.00
2025 FK Jablonec 14 64% 2.14 Slovan Liberec 14 29% 1.07
2024 FK Jablonec Slovan Liberec 34 50% 1.71 Slovan Liberec Pardubice 31 39% 1.48
2023 Slovan Liberec 32 41% 1.47 Pardubice 30 33% 1.17
2022 Slovan Liberec 33 36% 1.30 Pardubice 22 36% 1.27
2021 Slovan Liberec 24 33% 1.25 - - -
2020 Baník Ostrava 20 40% 1.50 Opava 28 7% 0.46
2019 Baník Ostrava 5 20% 1.20 - - -

Luboš Kozel vs Radoslav Kováč in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Luboš Kozel 164 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 40 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radoslav Kováč 131 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 29 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.09 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luboš Kozel, alles over Radoslav Kováč, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook