Laurent Guyot vs Olivier Frapolli: de trainers naast elkaar

Filter:
Laurent Guyot France ยท 56 jaar Annecy
vs
Olivier Frapolli France ยท 55 jaar Laval
137 - 184 Wedstrijden
36% - 34% Winstpercentage
1.30 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.36 - 1.18 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Laurent Guyot sinds het seizoen 2018, van Olivier Frapolli sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Laurent Guyot Olivier Frapolli
Resultaten
137 Wedstrijden 184
49 Gewonnen 62
31 Gelijk 55
57 Verloren 67
36% Winstpercentage 34%
42% Verliespercentage 36%
1.30 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.36 Goals voor per wedstrijd 1.18
1.38 Goals tegen per wedstrijd 1.23
-0.02 Doelsaldo per wedstrijd -0.05
28% Clean sheets (%) 33%
23% Niet gescoord (%) 32%
58% Beide teams scoorden 47%
55% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.42 Punten per thuiswedstrijd 1.33
1.20 Punten per uitwedstrijd 1.29
39% Thuis gewonnen (%) 33%
33% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
7 Langste reeks zonder nederlaag 13

Laurent Guyot tegen Olivier Frapolli

4 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Laurent Guyot en Olivier Frapolli speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Laurent Guyot, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Olivier Frapolli. De ploeg van Laurent Guyot scoorde 11 keer, die van Olivier Frapolli 6 keer.

Alle duels tussen Annecy en Grenoble ยท Alle duels tussen Annecy en Laval

Per club

Laurent Guyot
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Annecy2022 - 2026 121 47-29-45 1.40
Cercle Brugge2018 8 2-1-5 0.88
Toronto II2018 8 0-1-7 0.13
Olivier Frapolli
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Laval2022 - 2025 117 43-35-39 1.40
Orleans2015 - 2017 31 10-8-13 1.23
Boulogne2017 - 2018 21 6-7-8 1.19
Grenoble2026 15 3-5-7 0.93

In dezelfde competities

Competitie Laurent Guyot Olivier Frapolli
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 2 102 38% 1.38 135 33% 1.29
Coupe de France 14 50% 1.79 16 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 20% 0.80 15 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Laurent Guyot Olivier Frapolli
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Annecy 11 45% 1.55 Grenoble 15 20% 0.93
2025 Annecy 26 38% 1.38 Laval 33 24% 1.18
2024 Annecy 37 43% 1.57 Laval 37 41% 1.49
2023 Annecy 39 31% 1.15 Laval 44 45% 1.57
2022 Annecy 8 50% 1.75 Laval 3 0% 0.33
2018 Cercle Brugge Toronto II 16 13% 0.50 Boulogne 12 33% 1.42
2017 - - - Boulogne Orleans 10 30% 1.10
2016 - - - Orleans 29 31% 1.21
2015 - - - Orleans 1 0% 0.00

Laurent Guyot vs Olivier Frapolli in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Laurent Guyot 137 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Olivier Frapolli 184 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 55 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Laurent Guyot, alles over Olivier Frapolli, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook