Laurent Guyot vs Nicolas Usaï: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Laurent Guyot sinds het seizoen 2018, van Nicolas Usaï sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Laurent Guyot. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nicolas Usaï.
Resultaten naast elkaar
| Laurent Guyot | Nicolas Usaï | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 137 | Wedstrijden | 138 |
| 49 | Gewonnen | 47 |
| 31 | Gelijk | 45 |
| 57 | Verloren | 46 |
| 36% | Winstpercentage | 34% |
| 42% | Verliespercentage | 33% |
| 1.30 | Punten per wedstrijd | 1.35 |
| Goals | ||
| 1.36 | Goals voor per wedstrijd | 1.36 |
| 1.38 | Goals tegen per wedstrijd | 1.41 |
| -0.02 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.06 |
| 28% | Clean sheets (%) | 22% |
| 23% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 58% | Beide teams scoorden | 58% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.42 | Punten per thuiswedstrijd | 1.40 |
| 1.20 | Punten per uitwedstrijd | 1.29 |
| 39% | Thuis gewonnen (%) | 36% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 3 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Laurent Guyot tegen Nicolas Usaï
De ploegen van Laurent Guyot en Nicolas Usaï speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Laurent Guyot, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Nicolas Usaï. De ploeg van Laurent Guyot scoorde 6 keer, die van Nicolas Usaï 4 keer.
Alle duels tussen Annecy en Stade de Reims · Alle duels tussen Annecy en PAU
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Annecy2022 - 2026
|
121 | 47-29-45 | 1.40 |
Cercle Brugge2018
|
8 | 2-1-5 | 0.88 |
Toronto II2018
|
8 | 0-1-7 | 0.13 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PAU2023 - 2025
|
85 | 29-26-30 | 1.33 |
Chateauroux2018 - 2023
|
21 | 6-9-6 | 1.29 |
Stade de Reims2026
|
15 | 6-7-2 | 1.67 |
Sedan2016
|
13 | 3-3-7 | 0.92 |
Nimes2022
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
Athletico Marseille2016
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Laurent Guyot | Nicolas Usaï | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 2 | 102 | 38% | 1.38 | 104 | 33% | 1.34 |
| Coupe de France | 14 | 50% | 1.79 | 8 | 75% | 2.38 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 20% | 0.80 | 11 | 27% | 1.18 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Laurent Guyot | Nicolas Usaï | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
11 | 45% | 1.55 |
|
15 | 40% | 1.67 |
| 2025 |
|
26 | 38% | 1.38 |
|
12 | 33% | 1.25 |
| 2024 |
|
37 | 43% | 1.57 |
|
34 | 32% | 1.32 |
| 2023 |
|
39 | 31% | 1.15 |
|
41 | 34% | 1.32 |
| 2022 |
|
8 | 50% | 1.75 |
|
2 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
16 | 13% | 0.50 |
|
19 | 32% | 1.37 |
| 2016 | - | - | - |
|
15 | 27% | 1.00 | |
Laurent Guyot vs Nicolas Usaï in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Laurent Guyot 137 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nicolas Usaï 138 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 45 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Laurent Guyot, alles over Nicolas Usaï, vergelijk andere trainers.







