Lucien Favre vs Markus Weinzierl: de trainers naast elkaar

Filter:
Lucien Favre Switzerland ยท 68 jaar Nice
vs
Markus Weinzierl Germany ยท 51 jaar FC Nurnberg
133 - 71 Wedstrijden
47% - 34% Winstpercentage
1.67 - 1.25 Punten per wedstrijd
1.64 - 1.25 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Lucien Favre. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Markus Weinzierl.

Resultaten naast elkaar

Lucien Favre Markus Weinzierl
Resultaten
133 Wedstrijden 71
63 Gewonnen 24
33 Gelijk 17
37 Verloren 30
47% Winstpercentage 34%
28% Verliespercentage 42%
1.67 Punten per wedstrijd 1.25
Goals
1.64 Goals voor per wedstrijd 1.25
1.24 Goals tegen per wedstrijd 1.54
0.40 Doelsaldo per wedstrijd -0.28
27% Clean sheets (%) 21%
22% Niet gescoord (%) 30%
56% Beide teams scoorden 51%
54% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
2.02 Punten per thuiswedstrijd 1.56
1.35 Punten per uitwedstrijd 0.97
61% Thuis gewonnen (%) 41%
35% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 5
13 Langste reeks zonder nederlaag 12

Lucien Favre tegen Markus Weinzierl

2 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Lucien Favre en Markus Weinzierl speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Lucien Favre, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Markus Weinzierl. De ploeg van Lucien Favre scoorde 7 keer, die van Markus Weinzierl 4 keer.

Alle duels tussen Borussia Dortmund en VfB Stuttgart ยท Alle duels tussen Nice en FC Schalke 04

Per club

Lucien Favre
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nice2016 - 2022 92 38-24-30 1.50
Borussia Dortmund2018 41 25-9-7 2.05
Markus Weinzierl
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Schalke 042016 48 21-12-15 1.56
VfB Stuttgart2018 21 3-4-14 0.62
FC Nurnberg2022 - 2023 2 0-1-1 0.50

In dezelfde competities

Competitie Lucien Favre Markus Weinzierl
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 31 65% 2.16 53 26% 1.04
UEFA Europa League 12 42% 1.25 12 58% 2.00
DFB Pokal 3 67% 2.33 5 60% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Lucien Favre Markus Weinzierl
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2023 - - - FC Nurnberg 1 0% 0.00
2022 Nice 2 0% 0.50 FC Nurnberg 1 0% 1.00
2018 Borussia Dortmund 41 61% 2.05 VfB Stuttgart 21 14% 0.62
2017 Nice 49 35% 1.27 - - -
2016 Nice 41 51% 1.83 FC Schalke 04 48 44% 1.56

Lucien Favre vs Markus Weinzierl in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Lucien Favre 133 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 33 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Markus Weinzierl 71 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 17 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Lucien Favre, alles over Markus Weinzierl, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook