Luis Fernando Fallas Arias vs W. Centeno: de trainers naast elkaar

Filter:
94 - 142 Wedstrijden
27% - 37% Winstpercentage
1.07 - 1.32 Punten per wedstrijd
1.02 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit het seizoen 2018 hebben we geen wedstrijden van Luis Fernando Fallas Arias. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van W. Centeno.

Resultaten naast elkaar

Luis Fernando Fallas Arias W. Centeno
Resultaten
94 Wedstrijden 142
25 Gewonnen 52
26 Gelijk 32
43 Verloren 58
27% Winstpercentage 37%
46% Verliespercentage 41%
1.07 Punten per wedstrijd 1.32
Goals
1.02 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.61 Goals tegen per wedstrijd 1.53
-0.59 Doelsaldo per wedstrijd -0.08
24% Clean sheets (%) 27%
36% Niet gescoord (%) 27%
47% Beide teams scoorden 52%
48% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.42 Punten per thuiswedstrijd 1.69
0.76 Punten per uitwedstrijd 1.01
40% Thuis gewonnen (%) 48%
14% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 11

Luis Fernando Fallas Arias tegen W. Centeno

1 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Luis Fernando Fallas Arias en W. Centeno speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Luis Fernando Fallas Arias, 2 keer gelijk en 3 zeges voor W. Centeno. De ploeg van Luis Fernando Fallas Arias scoorde 9 keer, die van W. Centeno 11 keer.

Alle duels tussen Perez Zeledon en CS Herediano 路 Alle duels tussen Santos DE Guapiles en Guadalupe FC 路 Alle duels tussen Limon FC en Deportivo Saprissa

Per club

Luis Fernando Fallas Arias
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AD Guanacasteca2021 25 10-6-9 1.44
Limon FC2019 - 2020 24 6-7-11 1.04
Santos DE Guapiles2021 - 2022 16 5-5-6 1.25
Perez Zeledon2023 - 2024 13 2-5-6 0.85
Puntarenas FC2024 12 2-1-9 0.58
Guadalupe FC2017 4 0-2-2 0.50
W. Centeno
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Deportivo Saprissa2018 - 2020 59 28-17-14 1.71
Guadalupe FC2021 - 2022 43 12-7-24 1.00
Santos DE Guapiles2024 18 5-4-9 1.06
Municipal Grecia2017 - 2018 17 6-2-9 1.18
CS Herediano2024 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Luis Fernando Fallas Arias W. Centeno
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera Divisi贸n Costa Rica 94 27% 1.07 138 37% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Luis Fernando Fallas Arias W. Centeno
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Puntarenas FC Perez Zeledon 16 13% 0.63 Santos DE Guapiles CS Herediano 23 26% 1.04
2023 Perez Zeledon 9 22% 0.89 - - -
2022 Santos DE Guapiles 8 13% 0.75 Guadalupe FC 22 23% 0.82
2021 AD Guanacasteca Santos DE Guapiles 33 42% 1.52 Guadalupe FC 21 33% 1.19
2020 Limon FC 15 27% 1.13 Deportivo Saprissa 17 47% 1.71
2019 Limon FC 9 22% 0.89 Deportivo Saprissa 41 49% 1.76
2018 - - - Municipal Grecia Deportivo Saprissa 7 14% 0.43
2017 Guadalupe FC 4 0% 0.50 Municipal Grecia 11 45% 1.55

Luis Fernando Fallas Arias vs W. Centeno in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Luis Fernando Fallas Arias 94 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 26 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.07 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde W. Centeno 142 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 32 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Luis Fernando Fallas Arias, alles over W. Centeno, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook