Lee Kevin Carsley vs Santiago Denia Sánchez: de trainers naast elkaar

Filter:
Lee Kevin Carsley Republic of Ireland · 52 jaar England U21
vs
19 - 16 Wedstrijden
79% - 63% Winstpercentage
2.47 - 2.00 Punten per wedstrijd
2.05 - 2.06 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Lee Kevin Carsley sinds het seizoen 2017, van Santiago Denia Sánchez sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Lee Kevin Carsley.

Resultaten naast elkaar

Lee Kevin Carsley Santiago Denia Sánchez
Resultaten
19 Wedstrijden 16
15 Gewonnen 10
2 Gelijk 2
2 Verloren 4
79% Winstpercentage 63%
11% Verliespercentage 25%
2.47 Punten per wedstrijd 2.00
Goals
2.05 Goals voor per wedstrijd 2.06
0.58 Goals tegen per wedstrijd 1.44
1.47 Doelsaldo per wedstrijd 0.63
58% Clean sheets (%) 13%
5% Niet gescoord (%) 13%
42% Beide teams scoorden 75%
53% Meer dan 2,5 goals 81%
Thuis en uit
2.33 Punten per thuiswedstrijd 1.75
2.71 Punten per uitwedstrijd 2.25
75% Thuis gewonnen (%) 50%
86% Uit gewonnen (%) 75%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 6

Lee Kevin Carsley tegen Santiago Denia Sánchez

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Lee Kevin Carsley en Santiago Denia Sánchez speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Lee Kevin Carsley, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Santiago Denia Sánchez. De ploeg van Lee Kevin Carsley scoorde 4 keer, die van Santiago Denia Sánchez 1 keer.

Alle duels tussen England U21 en Spain U21

Per club

Lee Kevin Carsley
Clubs Wed. W-G-V Ptn
England U212023 - 2025 12 10-1-1 2.58
Engeland2024 5 4-0-1 2.40
Birmingham2017 2 1-1-0 2.00
Santiago Denia Sánchez
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spain U212023 - 2025 9 5-2-2 1.89
Spain U232024 6 5-0-1 2.50
Tsjechië2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Lee Kevin Carsley Santiago Denia Sánchez
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
EK voetbal U21 12 83% 2.58 9 56% 1.89
UEFA Nations League 5 80% 2.40 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Lee Kevin Carsley Santiago Denia Sánchez
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Tsjechië 1 0% 0.00
2025 England U21 6 67% 2.17 Spain U21 4 50% 1.75
2024 Engeland 5 80% 2.40 Spain U23 6 83% 2.50
2023 England U21 6 100% 3.00 Spain U21 5 60% 2.00
2017 Birmingham 2 50% 2.00 - - -

Lee Kevin Carsley vs Santiago Denia Sánchez in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Lee Kevin Carsley 19 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 2 gelijke spelen en 2 nederlagen, goed voor 2.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Santiago Denia Sánchez 16 wedstrijden die we bijhouden: 10 zeges, 2 gelijke spelen en 4 nederlagen, goed voor 2.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Lee Kevin Carsley, alles over Santiago Denia Sánchez, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook