Leighton Baines vs Roberto De Zerbi: de trainers naast elkaar

Filter:
Leighton Baines England ยท 41 jaar Everton
vs
Roberto De Zerbi Italy ยท 47 jaar Tottenham
64 - 249 Wedstrijden
42% - 39% Winstpercentage
1.50 - 1.42 Punten per wedstrijd
1.45 - 1.65 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Leighton Baines sinds het seizoen 2024, van Roberto De Zerbi sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Roberto De Zerbi.

Resultaten naast elkaar

Leighton Baines Roberto De Zerbi
Resultaten
64 Wedstrijden 249
27 Gewonnen 97
15 Gelijk 62
22 Verloren 90
42% Winstpercentage 39%
34% Verliespercentage 36%
1.50 Punten per wedstrijd 1.42
Goals
1.45 Goals voor per wedstrijd 1.65
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.05 Doelsaldo per wedstrijd 0.21
25% Clean sheets (%) 26%
23% Niet gescoord (%) 22%
58% Beide teams scoorden 57%
53% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.53
1.43 Punten per uitwedstrijd 1.31
44% Thuis gewonnen (%) 42%
39% Uit gewonnen (%) 36%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 22

Leighton Baines tegen Roberto De Zerbi

0 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Leighton Baines en Roberto De Zerbi speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Leighton Baines, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Roberto De Zerbi. De ploeg van Leighton Baines scoorde 0 keer, die van Roberto De Zerbi 4 keer.

Alle duels tussen Everton en Tottenham

Per club

Leighton Baines
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Everton2025 - 2026 48 17-14-17 1.35
Everton U182024 - 2025 16 10-1-5 1.94
Roberto De Zerbi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Brighton2022 - 2024 56 25-14-17 1.59
Tottenham2025 - 2026 49 15-15-19 1.22
Marseille2024 - 2025 46 27-9-10 1.96
Sassuolo2018 40 10-16-14 1.15
Benevento2017 28 5-3-20 0.64
Shakhtar Donetsk2021 17 14-2-1 2.59
Palermo2016 13 1-3-9 0.46

In dezelfde competities

Competitie Leighton Baines Roberto De Zerbi
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 41 37% 1.39 77 29% 1.17
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 29% 1.14 12 58% 2.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Leighton Baines Roberto De Zerbi
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Everton 11 36% 1.55 Tottenham 15 33% 1.40
2025 Everton Everton U18 45 38% 1.36 Tottenham Marseille 46 37% 1.37
2024 Everton U18 8 75% 2.25 Marseille Brighton 37 62% 2.03
2023 - - - Brighton 47 38% 1.40
2022 - - - Brighton 6 67% 2.33
2021 - - - Shakhtar Donetsk 17 82% 2.59
2018 - - - Sassuolo 40 25% 1.15
2017 - - - Benevento 28 18% 0.64
2016 - - - Palermo 13 8% 0.46

Leighton Baines vs Roberto De Zerbi in cijfers

Sinds het seizoen 2024 leidde Leighton Baines 64 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 15 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Roberto De Zerbi 249 wedstrijden die we bijhouden: 97 zeges, 62 gelijke spelen en 90 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Leighton Baines, alles over Roberto De Zerbi, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook