Kosta Runjaić vs Waldemar Fornalik: de trainers naast elkaar

Filter:
Kosta Runjaić Germany · 55 jaar Udinese
vs
Waldemar Fornalik Poland · 63 jaar Zaglebie Lubin
185 - 91 Wedstrijden
42% - 47% Winstpercentage
1.48 - 1.66 Punten per wedstrijd
1.51 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Kosta Runjaić sinds het seizoen 2016, van Waldemar Fornalik sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van Kosta Runjaić.

Resultaten naast elkaar

Kosta Runjaić Waldemar Fornalik
Resultaten
185 Wedstrijden 91
77 Gewonnen 43
42 Gelijk 22
66 Verloren 26
42% Winstpercentage 47%
36% Verliespercentage 29%
1.48 Punten per wedstrijd 1.66
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.33 Goals tegen per wedstrijd 1.10
0.18 Doelsaldo per wedstrijd 0.31
29% Clean sheets (%) 37%
23% Niet gescoord (%) 21%
54% Beide teams scoorden 47%
55% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
1.62 Punten per thuiswedstrijd 1.95
1.32 Punten per uitwedstrijd 1.45
45% Thuis gewonnen (%) 55%
38% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 14

Kosta Runjaić tegen Waldemar Fornalik

1 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Kosta Runjaić en Waldemar Fornalik speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Kosta Runjaić, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Waldemar Fornalik. De ploeg van Kosta Runjaić scoorde 4 keer, die van Waldemar Fornalik 7 keer.

Alle duels tussen Legia Warszawa en Zaglebie Lubin · Alle duels tussen Pogon Szczecin en Piast Gliwice

Per club

Kosta Runjaić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Udinese2024 - 2026 86 34-16-36 1.37
Legia Warszawa2022 - 2023 47 24-12-11 1.79
Pogon Szczecin2018 - 2021 38 15-10-13 1.45
TSV 1860 Munich2016 14 4-4-6 1.14
Waldemar Fornalik
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Piast Gliwice2018 - 2022 47 28-11-8 2.02
Zaglebie Lubin2023 - 2024 44 15-11-18 1.27

In dezelfde competities

Competitie Kosta Runjaić Waldemar Fornalik
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ekstraklasa 59 41% 1.53 75 44% 1.56
Beker van Polen - Puchar Polski 12 58% 2.00 15 67% 2.20
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 46% 1.69 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Kosta Runjaić Waldemar Fornalik
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Udinese 15 33% 1.27 - - -
2025 Udinese 38 42% 1.42 - - -
2024 Udinese 33 39% 1.36 Zaglebie Lubin 9 22% 0.89
2023 Legia Warszawa 41 49% 1.71 Zaglebie Lubin 35 37% 1.37
2022 Legia Warszawa 6 67% 2.33 Piast Gliwice 2 100% 3.00
2021 Pogon Szczecin 1 0% 0.00 Piast Gliwice 3 67% 2.33
2020 Pogon Szczecin 3 33% 1.33 Piast Gliwice 5 60% 2.20
2019 Pogon Szczecin 1 100% 3.00 Piast Gliwice 4 75% 2.25
2018 Pogon Szczecin 33 39% 1.45 Piast Gliwice 33 55% 1.88
2016 TSV 1860 Munich 14 29% 1.14 - - -

Kosta Runjaić vs Waldemar Fornalik in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Kosta Runjaić 185 wedstrijden die we bijhouden: 77 zeges, 42 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Waldemar Fornalik 91 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 22 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Kosta Runjaić, alles over Waldemar Fornalik, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook