Kieran McKenna vs Nathan Jason Jones: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Kieran McKenna sinds het seizoen 2022, van Nathan Jason Jones sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nathan Jason Jones.
Resultaten naast elkaar
| Kieran McKenna | Nathan Jason Jones | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 148 | Wedstrijden | 277 |
| 65 | Gewonnen | 121 |
| 40 | Gelijk | 81 |
| 43 | Verloren | 75 |
| 44% | Winstpercentage | 44% |
| 29% | Verliespercentage | 27% |
| 1.59 | Punten per wedstrijd | 1.60 |
| Goals | ||
| 1.64 | Goals voor per wedstrijd | 1.49 |
| 1.39 | Goals tegen per wedstrijd | 1.08 |
| 0.26 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.41 |
| 26% | Clean sheets (%) | 35% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 61% | Beide teams scoorden | 52% |
| 60% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.71 | Punten per thuiswedstrijd | 1.85 |
| 1.46 | Punten per uitwedstrijd | 1.35 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 6 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Kieran McKenna tegen Nathan Jason Jones
De ploegen van Kieran McKenna en Nathan Jason Jones speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Kieran McKenna, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Nathan Jason Jones. De ploeg van Kieran McKenna scoorde 3 keer, die van Nathan Jason Jones 5 keer.
Alle duels tussen Ipswich en Charlton · Alle duels tussen Ipswich en Luton
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ipswich2022 - 2025
|
148 | 65-40-43 | 1.59 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Charlton2023 - 2026
|
125 | 54-32-39 | 1.55 |
Luton2016 - 2023
|
125 | 61-36-28 | 1.75 |
Stoke City2018
|
18 | 2-10-6 | 0.89 |
Southampton2022 - 2025
|
7 | 4-1-2 | 1.86 |
West Brom2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Notts County2017
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Kieran McKenna | Nathan Jason Jones | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 86 | 56% | 1.97 | 67 | 24% | 1.12 |
| FA Cup | 11 | 55% | 1.82 | 14 | 57% | 1.79 |
| EFL Trophy | 1 | 0% | 0.00 | 20 | 60% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 56% | 1.89 | 11 | 55% | 1.91 |
| EFL Carabao Cup | 5 | 40% | 1.60 | 13 | 38% | 1.15 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Kieran McKenna | Nathan Jason Jones | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
17 | 41% | 1.53 | |
| 2025 |
|
46 | 50% | 1.83 |
|
46 | 30% | 1.20 |
| 2024 |
|
43 | 19% | 0.81 |
|
52 | 56% | 1.87 |
| 2023 |
|
54 | 59% | 2.02 |
|
15 | 33% | 1.53 |
| 2022 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
6 | 67% | 2.00 |
| 2018 | - | - | - |
|
43 | 40% | 1.53 | |
| 2017 | - | - | - |
|
48 | 52% | 1.85 | |
| 2016 | - | - | - |
|
50 | 40% | 1.52 | |
Kieran McKenna vs Nathan Jason Jones in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Kieran McKenna 148 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 40 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nathan Jason Jones 277 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 81 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Kieran McKenna, alles over Nathan Jason Jones, vergelijk andere trainers.





