José Manuel Ferreira de Morais vs Y. Golmohammadi: de trainers naast elkaar

Filter:
137 - 197 Wedstrijden
43% - 51% Winstpercentage
1.58 - 1.84 Punten per wedstrijd
1.47 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Manuel Ferreira de Morais sinds het seizoen 2015, van Y. Golmohammadi sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Manuel Ferreira de Morais.

Resultaten naast elkaar

José Manuel Ferreira de Morais Y. Golmohammadi
Resultaten
137 Wedstrijden 197
59 Gewonnen 101
40 Gelijk 59
38 Verloren 37
43% Winstpercentage 51%
28% Verliespercentage 19%
1.58 Punten per wedstrijd 1.84
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.12 Goals tegen per wedstrijd 0.67
0.34 Doelsaldo per wedstrijd 0.57
40% Clean sheets (%) 49%
22% Niet gescoord (%) 27%
51% Beide teams scoorden 36%
47% Meer dan 2,5 goals 30%
Thuis en uit
1.75 Punten per thuiswedstrijd 2.06
1.41 Punten per uitwedstrijd 1.61
49% Thuis gewonnen (%) 61%
36% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 8
17 Langste reeks zonder nederlaag 19

José Manuel Ferreira de Morais tegen Y. Golmohammadi

2 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van José Manuel Ferreira de Morais en Y. Golmohammadi speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor José Manuel Ferreira de Morais, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Y. Golmohammadi. De ploeg van José Manuel Ferreira de Morais scoorde 4 keer, die van Y. Golmohammadi 2 keer.

Alle duels tussen Sepahan FC en Foolad FC · Alle duels tussen Sepahan FC en Persepolis FC

Per club

José Manuel Ferreira de Morais
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sepahan FC2022 - 2024 61 39-12-10 2.11
BB Bodrumspor2024 17 6-6-5 1.41
Barnsley2017 15 3-4-8 0.87
AEK Athens FC2016 14 3-8-3 1.21
Al Wahda FC2025 10 5-3-2 1.80
Karpaty2018 10 2-3-5 0.90
Antalyaspor2015 - 2016 8 0-4-4 0.50
Sharjah FC2026 2 1-0-1 1.50
Y. Golmohammadi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Persepolis FC2019 - 2023 105 61-33-11 2.06
Padideh Khorasan2018 - 2019 39 21-9-9 1.85
Foolad FC2024 - 2025 35 14-12-9 1.54
Tractor Sazi2017 17 5-5-7 1.18
Saipa2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie José Manuel Ferreira de Morais Y. Golmohammadi
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Perzische Gulf Pro League 54 69% 2.28 190 51% 1.84
AFC Champions League 4 25% 0.75 5 40% 1.40

Seizoen per seizoen

Seizoen José Manuel Ferreira de Morais Y. Golmohammadi
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sharjah FC 2 50% 1.50 - - -
2025 Al Wahda FC 10 50% 1.80 Foolad FC 11 36% 1.45
2024 BB Bodrumspor Sepahan FC 28 43% 1.57 Foolad FC 24 42% 1.58
2023 Sepahan FC 25 68% 2.16 Persepolis FC 17 47% 1.76
2022 Sepahan FC 25 64% 2.20 Persepolis FC 27 63% 2.11
2021 - - - Persepolis FC 25 60% 2.12
2020 - - - Persepolis FC 26 58% 2.12
2019 - - - Padideh Khorasan Persepolis FC 25 52% 1.84
2018 Karpaty 10 20% 0.90 Padideh Khorasan Saipa 25 56% 1.88
2017 Barnsley 15 20% 0.87 Tractor Sazi 17 29% 1.18
2016 AEK Athens FC Antalyaspor 20 15% 0.95 - - -
2015 Antalyaspor 2 0% 1.00 - - -

José Manuel Ferreira de Morais vs Y. Golmohammadi in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde José Manuel Ferreira de Morais 137 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 40 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Y. Golmohammadi 197 wedstrijden die we bijhouden: 101 zeges, 59 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.84 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Manuel Ferreira de Morais, alles over Y. Golmohammadi, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook