José Manuel Ferreira de Morais vs Mehdi Tartar: de trainers naast elkaar

Filter:
137 - 206 Wedstrijden
43% - 31% Winstpercentage
1.58 - 1.33 Punten per wedstrijd
1.47 - 0.90 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Manuel Ferreira de Morais sinds het seizoen 2015, van Mehdi Tartar sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Manuel Ferreira de Morais.

Resultaten naast elkaar

José Manuel Ferreira de Morais Mehdi Tartar
Resultaten
137 Wedstrijden 206
59 Gewonnen 64
40 Gelijk 82
38 Verloren 60
43% Winstpercentage 31%
28% Verliespercentage 29%
1.58 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 0.90
1.12 Goals tegen per wedstrijd 0.83
0.34 Doelsaldo per wedstrijd 0.07
40% Clean sheets (%) 41%
22% Niet gescoord (%) 40%
51% Beide teams scoorden 37%
47% Meer dan 2,5 goals 22%
Thuis en uit
1.75 Punten per thuiswedstrijd 1.46
1.41 Punten per uitwedstrijd 1.20
49% Thuis gewonnen (%) 35%
36% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
17 Langste reeks zonder nederlaag 14

José Manuel Ferreira de Morais tegen Mehdi Tartar

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van José Manuel Ferreira de Morais en Mehdi Tartar speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor José Manuel Ferreira de Morais, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Mehdi Tartar. De ploeg van José Manuel Ferreira de Morais scoorde 7 keer, die van Mehdi Tartar 6 keer.

Alle duels tussen Sepahan FC en Malavan · Alle duels tussen Sepahan FC en ZOB Ahan

Per club

José Manuel Ferreira de Morais
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sepahan FC2022 - 2024 61 39-12-10 2.11
BB Bodrumspor2024 17 6-6-5 1.41
Barnsley2017 15 3-4-8 0.87
AEK Athens FC2016 14 3-8-3 1.21
Al Wahda FC2025 10 5-3-2 1.80
Karpaty2018 10 2-3-5 0.90
Antalyaspor2015 - 2016 8 0-4-4 0.50
Sharjah FC2026 2 1-0-1 1.50
Mehdi Tartar
Clubs Wed. W-G-V Ptn
ZOB Ahan2021 - 2022 52 15-20-17 1.25
Pars Jonoubi JAM2017 - 2018 40 12-13-15 1.23
Gol Gohar2024 - 2025 38 13-16-9 1.45
Malavan2023 25 10-9-6 1.56
Naft Masjed Soleyman2019 25 6-13-6 1.24
Paykan2020 24 6-11-7 1.21
Tractor Sazi2020 - 2023 2 2-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie José Manuel Ferreira de Morais Mehdi Tartar
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Perzische Gulf Pro League 54 69% 2.28 205 31% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen José Manuel Ferreira de Morais Mehdi Tartar
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sharjah FC 2 50% 1.50 - - -
2025 Al Wahda FC 10 50% 1.80 Gol Gohar 11 27% 1.27
2024 BB Bodrumspor Sepahan FC 28 43% 1.57 Gol Gohar 27 37% 1.52
2023 Sepahan FC 25 68% 2.16 Malavan Tractor Sazi 26 42% 1.62
2022 Sepahan FC 25 64% 2.20 ZOB Ahan 27 26% 1.30
2021 - - - ZOB Ahan 25 32% 1.20
2020 - - - Paykan Tractor Sazi 25 28% 1.28
2019 - - - Naft Masjed Soleyman 25 24% 1.24
2018 Karpaty 10 20% 0.90 Pars Jonoubi JAM 25 28% 1.08
2017 Barnsley 15 20% 0.87 Pars Jonoubi JAM 15 33% 1.47
2016 AEK Athens FC Antalyaspor 20 15% 0.95 - - -
2015 Antalyaspor 2 0% 1.00 - - -

José Manuel Ferreira de Morais vs Mehdi Tartar in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde José Manuel Ferreira de Morais 137 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 40 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Mehdi Tartar 206 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 82 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Manuel Ferreira de Morais, alles over Mehdi Tartar, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook