José Manuel Ferreira de Morais vs Mohammadali Rabiei: de trainers naast elkaar

Filter:
137 - 142 Wedstrijden
43% - 35% Winstpercentage
1.58 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.47 - 0.99 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Manuel Ferreira de Morais sinds het seizoen 2015, van Mohammadali Rabiei sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Manuel Ferreira de Morais.

Resultaten naast elkaar

José Manuel Ferreira de Morais Mohammadali Rabiei
Resultaten
137 Wedstrijden 142
59 Gewonnen 49
40 Gelijk 53
38 Verloren 40
43% Winstpercentage 35%
28% Verliespercentage 28%
1.58 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 0.99
1.12 Goals tegen per wedstrijd 0.84
0.34 Doelsaldo per wedstrijd 0.15
40% Clean sheets (%) 43%
22% Niet gescoord (%) 40%
51% Beide teams scoorden 37%
47% Meer dan 2,5 goals 28%
Thuis en uit
1.75 Punten per thuiswedstrijd 1.42
1.41 Punten per uitwedstrijd 1.40
49% Thuis gewonnen (%) 36%
36% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
17 Langste reeks zonder nederlaag 9

José Manuel Ferreira de Morais tegen Mohammadali Rabiei

3 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van José Manuel Ferreira de Morais en Mohammadali Rabiei speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor José Manuel Ferreira de Morais, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Mohammadali Rabiei. De ploeg van José Manuel Ferreira de Morais scoorde 6 keer, die van Mohammadali Rabiei 1 keer.

Alle duels tussen Sepahan FC en ZOB Ahan · Alle duels tussen Sepahan FC en Mes Rafsanjan

Per club

José Manuel Ferreira de Morais
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sepahan FC2022 - 2024 61 39-12-10 2.11
BB Bodrumspor2024 17 6-6-5 1.41
Barnsley2017 15 3-4-8 0.87
AEK Athens FC2016 14 3-8-3 1.21
Al Wahda FC2025 10 5-3-2 1.80
Karpaty2018 10 2-3-5 0.90
Antalyaspor2015 - 2016 8 0-4-4 0.50
Sharjah FC2026 2 1-0-1 1.50
Mohammadali Rabiei
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Mes Rafsanjan2020 - 2022 83 31-31-21 1.49
ZOB Ahan2023 - 2025 59 18-22-19 1.29

In dezelfde competities

Competitie José Manuel Ferreira de Morais Mohammadali Rabiei
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Perzische Gulf Pro League 54 69% 2.28 141 35% 1.42

Seizoen per seizoen

Seizoen José Manuel Ferreira de Morais Mohammadali Rabiei
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sharjah FC 2 50% 1.50 - - -
2025 Al Wahda FC 10 50% 1.80 ZOB Ahan 11 18% 0.91
2024 BB Bodrumspor Sepahan FC 28 43% 1.57 ZOB Ahan 26 35% 1.46
2023 Sepahan FC 25 68% 2.16 ZOB Ahan 22 32% 1.27
2022 Sepahan FC 25 64% 2.20 Mes Rafsanjan 30 37% 1.57
2021 - - - Mes Rafsanjan 26 38% 1.46
2020 - - - Mes Rafsanjan 27 37% 1.44
2018 Karpaty 10 20% 0.90 - - -
2017 Barnsley 15 20% 0.87 - - -
2016 AEK Athens FC Antalyaspor 20 15% 0.95 - - -
2015 Antalyaspor 2 0% 1.00 - - -

José Manuel Ferreira de Morais vs Mohammadali Rabiei in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde José Manuel Ferreira de Morais 137 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 40 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Mohammadali Rabiei 142 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 53 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Manuel Ferreira de Morais, alles over Mohammadali Rabiei, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook