José Manuel Martins Teixeira Gomes vs Mauricio Dulac: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Manuel Martins Teixeira Gomes sinds het seizoen 2016, van Mauricio Dulac sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Manuel Martins Teixeira Gomes.
Resultaten naast elkaar
| José Manuel Martins Teixeira Gomes | Mauricio Dulac | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 184 | Wedstrijden | 15 |
| 65 | Gewonnen | 5 |
| 52 | Gelijk | 4 |
| 67 | Verloren | 6 |
| 35% | Winstpercentage | 33% |
| 36% | Verliespercentage | 40% |
| 1.34 | Punten per wedstrijd | 1.27 |
| Goals | ||
| 1.44 | Goals voor per wedstrijd | 1.20 |
| 1.52 | Goals tegen per wedstrijd | 1.93 |
| -0.08 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.73 |
| 22% | Clean sheets (%) | 40% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 65% | Beide teams scoorden | 40% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.74 | Punten per thuiswedstrijd | 1.86 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 0.75 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 23% | Uit gewonnen (%) | 13% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 2 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 3 |
José Manuel Martins Teixeira Gomes tegen Mauricio Dulac
De ploegen van José Manuel Martins Teixeira Gomes en Mauricio Dulac speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor José Manuel Martins Teixeira Gomes, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Mauricio Dulac. De ploeg van José Manuel Martins Teixeira Gomes scoorde 0 keer, die van Mauricio Dulac 1 keer.
Alle duels tussen Al Khaleej Saihat en Al Riyadh · Alle duels tussen Al-Fateh en Al Riyadh
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al-Fateh2024 - 2026
|
52 | 19-10-23 | 1.29 |
Al Taawon2016 - 2017
|
36 | 10-10-16 | 1.11 |
Zamalek SC2023 - 2024
|
35 | 21-9-5 | 2.06 |
Reading2018
|
20 | 6-9-5 | 1.35 |
Rio Ave2018
|
15 | 5-5-5 | 1.33 |
Al Khaleej Saihat2026 - 2027
|
9 | 0-6-3 | 0.67 |
Chaves2023
|
6 | 0-1-5 | 0.17 |
Al-Ahli Jeddah2016
|
5 | 3-1-1 | 2.00 |
Baniyas SC2016
|
3 | 0-1-2 | 0.33 |
Maritimo2022
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Ponferradina2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al Riyadh2025 - 2027
|
15 | 5-4-6 | 1.27 |
In dezelfde competities
| Competitie | José Manuel Martins Teixeira Gomes | Mauricio Dulac | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Saudi Professional League | 93 | 33% | 1.27 | 13 | 31% | 1.15 |
| King's Cup | 5 | 20% | 0.80 | 1 | 100% | 3.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.00 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | José Manuel Martins Teixeira Gomes | Mauricio Dulac | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2027 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2026 |
|
11 | 9% | 0.82 |
|
9 | 22% | 1.11 |
| 2025 |
|
30 | 27% | 1.07 |
|
5 | 40% | 1.20 |
| 2024 |
|
27 | 56% | 1.81 | - | - | - | |
| 2023 |
|
33 | 48% | 1.70 | - | - | - | |
| 2022 |
|
3 | 33% | 1.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
35 | 31% | 1.34 | - | - | - | |
| 2017 |
|
31 | 29% | 1.16 | - | - | - | |
| 2016 |
|
13 | 31% | 1.15 | - | - | - | |
José Manuel Martins Teixeira Gomes vs Mauricio Dulac in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde José Manuel Martins Teixeira Gomes 184 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 52 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Mauricio Dulac 15 wedstrijden die we bijhouden: 5 zeges, 4 gelijke spelen en 6 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over José Manuel Martins Teixeira Gomes, alles over Mauricio Dulac, vergelijk andere trainers.










