Jose Bordalas Jimenez vs Manuel Luis Pellegrini Ripamonti: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Jose Bordalas Jimenez. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Manuel Luis Pellegrini Ripamonti.
Resultaten naast elkaar
| Jose Bordalas Jimenez | Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 251 | Wedstrijden | 244 |
| 98 | Gewonnen | 100 |
| 71 | Gelijk | 65 |
| 82 | Verloren | 79 |
| 39% | Winstpercentage | 41% |
| 33% | Verliespercentage | 32% |
| 1.45 | Punten per wedstrijd | 1.50 |
| Goals | ||
| 1.14 | Goals voor per wedstrijd | 1.59 |
| 1.06 | Goals tegen per wedstrijd | 1.38 |
| 0.08 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 35% | Clean sheets (%) | 24% |
| 33% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 42% | Beide teams scoorden | 59% |
| 37% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 1.70 | Punten per thuiswedstrijd | 1.77 |
| 1.21 | Punten per uitwedstrijd | 1.23 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Jose Bordalas Jimenez tegen Manuel Luis Pellegrini Ripamonti
De ploegen van Jose Bordalas Jimenez en Manuel Luis Pellegrini Ripamonti speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Jose Bordalas Jimenez, 2 keer gelijk en 4 zeges voor Manuel Luis Pellegrini Ripamonti. De ploeg van Jose Bordalas Jimenez scoorde 6 keer, die van Manuel Luis Pellegrini Ripamonti 11 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Getafe2016 - 2026
|
250 | 98-71-81 | 1.46 |
Inter de Valdemoro2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Real Betis2022 - 2026
|
165 | 71-48-46 | 1.58 |
West Ham United2018
|
41 | 17-7-17 | 1.41 |
Hebei Zhongji2016 - 2018
|
36 | 12-10-14 | 1.28 |
Palma del Rio2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ludogorets2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Jose Bordalas Jimenez | Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga | 181 | 35% | 1.35 | 102 | 38% | 1.52 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 18 | 33% | 1.33 | 20 | 40% | 1.35 |
| Copa del Rey | 16 | 56% | 1.81 | 14 | 64% | 2.00 |
| UEFA Europa Conference League | 2 | 50% | 1.50 | 17 | 47% | 1.65 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Jose Bordalas Jimenez | Manuel Luis Pellegrini Ripamonti | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
15 | 33% | 1.27 |
|
15 | 67% | 2.13 |
| 2025 |
|
36 | 36% | 1.31 |
|
40 | 40% | 1.55 |
| 2024 |
|
46 | 33% | 1.22 |
|
57 | 46% | 1.61 |
| 2023 |
|
41 | 37% | 1.41 |
|
48 | 35% | 1.40 |
| 2022 | - | - | - |
|
7 | 29% | 1.14 | |
| 2018 |
|
43 | 42% | 1.60 |
|
50 | 38% | 1.34 |
| 2017 |
|
36 | 39% | 1.44 |
|
20 | 45% | 1.60 |
| 2016 |
|
34 | 53% | 1.88 |
|
7 | 14% | 0.71 |
Jose Bordalas Jimenez vs Manuel Luis Pellegrini Ripamonti in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Jose Bordalas Jimenez 251 wedstrijden die we bijhouden: 98 zeges, 71 gelijke spelen en 82 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Manuel Luis Pellegrini Ripamonti 244 wedstrijden die we bijhouden: 100 zeges, 65 gelijke spelen en 79 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Jose Bordalas Jimenez, alles over Manuel Luis Pellegrini Ripamonti, vergelijk andere trainers.






