Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Sergio Conceicao: de trainers naast elkaar

Filter:
243 - 235 Wedstrijden
72% - 66% Winstpercentage
2.29 - 2.12 Punten per wedstrijd
2.37 - 2.03 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Sergio Conceicao
Resultaten
243 Wedstrijden 235
175 Gewonnen 155
32 Gelijk 33
36 Verloren 47
72% Winstpercentage 66%
15% Verliespercentage 20%
2.29 Punten per wedstrijd 2.12
Goals
2.37 Goals voor per wedstrijd 2.03
0.93 Goals tegen per wedstrijd 0.98
1.44 Doelsaldo per wedstrijd 1.05
41% Clean sheets (%) 38%
6% Niet gescoord (%) 14%
55% Beide teams scoorden 51%
63% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
2.48 Punten per thuiswedstrijd 2.35
2.08 Punten per uitwedstrijd 1.89
78% Thuis gewonnen (%) 74%
65% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
35 Langste reeks zeges 14
67 Langste reeks zonder nederlaag 19

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus tegen Sergio Conceicao

3 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus en Sergio Conceicao speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Sergio Conceicao. De ploeg van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus scoorde 7 keer, die van Sergio Conceicao 3 keer.

Alle duels tussen Al-Nassr en Al-Ittihad FC ยท Alle duels tussen Sporting CP en FC Porto

Per club

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025 106 84-14-8 2.51
Sporting CP2016 - 2017 87 52-14-21 1.95
Al-Nassr2025 - 2026 39 31-2-6 2.44
Fenerbahce2022 - 2023 11 8-2-1 2.36
Sergio Conceicao
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Porto2017 - 2024 151 109-20-22 2.30
Al-Ittihad FC2025 - 2026 40 22-5-13 1.78
AC Milan2024 26 15-5-6 1.92
Nantes2016 18 9-3-6 1.67

In dezelfde competities

Competitie Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Sergio Conceicao
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 63 67% 2.17 93 76% 2.42
Saudi Professional League 109 79% 2.49 27 52% 1.70
UEFA Champions League 12 33% 1.17 26 46% 1.58
AFC Champions League 19 84% 2.58 8 63% 1.88
Beker van Portugal 7 57% 1.71 20 85% 2.65
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 82% 2.55 9 56% 1.89
King's Cup 8 63% 2.13 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Sergio Conceicao
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Al-Nassr 1 0% 0.00 Al-Ittihad FC 6 67% 2.17
2025 Al-Nassr Al-Hilal Saudi FC 40 80% 2.48 Al-Ittihad FC 34 53% 1.71
2024 Al-Hilal Saudi FC 48 73% 2.31 AC Milan FC Porto 28 61% 2.00
2023 Al-Hilal Saudi FC Fenerbahce 40 90% 2.80 FC Porto 44 64% 2.05
2022 Fenerbahce 10 80% 2.50 FC Porto 14 79% 2.50
2018 Al-Hilal Saudi FC 17 71% 2.35 FC Porto 47 77% 2.43
2017 Sporting CP 51 63% 2.04 FC Porto 44 73% 2.32
2016 Sporting CP 36 56% 1.83 Nantes 18 50% 1.67

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Sergio Conceicao in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergio Conceicao 235 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 33 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.12 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, alles over Sergio Conceicao, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook