Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus sinds het seizoen 2016, van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca.
Resultaten naast elkaar
| Jorge Fernando Pinheiro de Jesus | Péricles Raimundo Oliveira Chamusca | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 243 | Wedstrijden | 112 |
| 175 | Gewonnen | 56 |
| 32 | Gelijk | 28 |
| 36 | Verloren | 28 |
| 72% | Winstpercentage | 50% |
| 15% | Verliespercentage | 25% |
| 2.29 | Punten per wedstrijd | 1.75 |
| Goals | ||
| 2.37 | Goals voor per wedstrijd | 1.66 |
| 0.93 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| 1.44 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.47 |
| 41% | Clean sheets (%) | 28% |
| 6% | Niet gescoord (%) | 15% |
| 55% | Beide teams scoorden | 61% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.48 | Punten per thuiswedstrijd | 1.83 |
| 2.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.68 |
| 78% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 65% | Uit gewonnen (%) | 47% |
| Reeksen | ||
| 35 | Langste reeks zeges | 6 |
| 67 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus tegen Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
De ploegen van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus en Péricles Raimundo Oliveira Chamusca speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Péricles Raimundo Oliveira Chamusca. De ploeg van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus scoorde 12 keer, die van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 1 keer.
Alle duels tussen Al-Nassr en Al Taawon · Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al Taawon · Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al-Faisaly FC
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025
|
106 | 84-14-8 | 2.51 |
Sporting CP2016 - 2017
|
87 | 52-14-21 | 1.95 |
Al-Nassr2025 - 2026
|
39 | 31-2-6 | 2.44 |
Fenerbahce2022 - 2023
|
11 | 8-2-1 | 2.36 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al Taawon2022 - 2026
|
84 | 40-23-21 | 1.70 |
Al-Faisaly FC2018 - 2021
|
19 | 11-4-4 | 1.95 |
Al Wahda FC2026
|
6 | 4-0-2 | 2.00 |
Al-Hilal Saudi FC2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
KAS Eupen2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Jorge Fernando Pinheiro de Jesus | Péricles Raimundo Oliveira Chamusca | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Saudi Professional League | 109 | 79% | 2.49 | 96 | 48% | 1.71 |
| King's Cup | 8 | 63% | 2.13 | 7 | 71% | 2.29 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 82% | 2.55 | 3 | 33% | 1.33 |
| AFC Cup | 3 | 100% | 3.00 | 2 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Jorge Fernando Pinheiro de Jesus | Péricles Raimundo Oliveira Chamusca | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
10 | 60% | 2.00 |
| 2025 |
|
40 | 80% | 2.48 |
|
32 | 47% | 1.63 |
| 2024 |
|
48 | 73% | 2.31 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2023 |
|
40 | 90% | 2.80 |
|
32 | 47% | 1.75 |
| 2022 |
|
10 | 80% | 2.50 |
|
15 | 47% | 1.67 |
| 2021 | - | - | - |
|
3 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
17 | 71% | 2.35 |
|
18 | 50% | 1.72 |
| 2017 |
|
51 | 63% | 2.04 | - | - | - | |
| 2016 |
|
36 | 56% | 1.83 | - | - | - | |
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 112 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 28 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, alles over Péricles Raimundo Oliveira Chamusca, vergelijk andere trainers.




