Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Matthias Jaissle: de trainers naast elkaar

Filter:
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Portugal ยท 72 jaar Al-Nassr
vs
Matthias Jaissle Germany ยท 38 jaar Al-Ahli Jeddah
243 - 152 Wedstrijden
72% - 61% Winstpercentage
2.29 - 2.02 Punten per wedstrijd
2.37 - 2.02 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus sinds het seizoen 2016, van Matthias Jaissle sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus.

Resultaten naast elkaar

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Matthias Jaissle
Resultaten
243 Wedstrijden 152
175 Gewonnen 93
32 Gelijk 28
36 Verloren 31
72% Winstpercentage 61%
15% Verliespercentage 20%
2.29 Punten per wedstrijd 2.02
Goals
2.37 Goals voor per wedstrijd 2.02
0.93 Goals tegen per wedstrijd 1.09
1.44 Doelsaldo per wedstrijd 0.93
41% Clean sheets (%) 37%
6% Niet gescoord (%) 13%
55% Beide teams scoorden 55%
63% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
2.48 Punten per thuiswedstrijd 2.07
2.08 Punten per uitwedstrijd 1.96
78% Thuis gewonnen (%) 62%
65% Uit gewonnen (%) 60%
Reeksen
35 Langste reeks zeges 7
67 Langste reeks zonder nederlaag 15

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus tegen Matthias Jaissle

3 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus en Matthias Jaissle speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Matthias Jaissle. De ploeg van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus scoorde 12 keer, die van Matthias Jaissle 11 keer.

Alle duels tussen Al-Nassr en Al-Ahli Jeddah ยท Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al-Ahli Jeddah

Per club

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025 106 84-14-8 2.51
Sporting CP2016 - 2017 87 52-14-21 1.95
Al-Nassr2025 - 2026 39 31-2-6 2.44
Fenerbahce2022 - 2023 11 8-2-1 2.36
Matthias Jaissle
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Ahli Jeddah2023 - 2026 123 81-21-21 2.15
Red Bull Salzburg2022 - 2023 18 8-4-6 1.56
Newcastle2026 10 4-3-3 1.50
Al Riyadh2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Matthias Jaissle
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 109 79% 2.49 99 64% 2.08
AFC Champions League 19 84% 2.58 18 83% 2.61
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 82% 2.55 12 33% 1.08
King's Cup 8 63% 2.13 5 20% 1.00
UEFA Europa League 6 33% 1.17 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Matthias Jaissle
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Al-Nassr 1 0% 0.00 Newcastle Al-Ahli Jeddah 13 38% 1.54
2025 Al-Nassr Al-Hilal Saudi FC 40 80% 2.48 Al-Ahli Jeddah 40 70% 2.28
2024 Al-Hilal Saudi FC 48 73% 2.31 Al-Ahli Jeddah Al Riyadh 48 69% 2.15
2023 Al-Hilal Saudi FC Fenerbahce 40 90% 2.80 Al-Ahli Jeddah Red Bull Salzburg 38 55% 1.87
2022 Fenerbahce 10 80% 2.50 Red Bull Salzburg 13 46% 1.69
2018 Al-Hilal Saudi FC 17 71% 2.35 - - -
2017 Sporting CP 51 63% 2.04 - - -
2016 Sporting CP 36 56% 1.83 - - -

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Matthias Jaissle in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Matthias Jaissle 152 wedstrijden die we bijhouden: 93 zeges, 28 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 2.02 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, alles over Matthias Jaissle, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook