Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Luís Manuel Ribeiro de Castro: de trainers naast elkaar

Filter:
243 - 230 Wedstrijden
72% - 57% Winstpercentage
2.29 - 1.92 Punten per wedstrijd
2.37 - 1.90 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Luís Manuel Ribeiro de Castro.

Resultaten naast elkaar

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Luís Manuel Ribeiro de Castro
Resultaten
243 Wedstrijden 230
175 Gewonnen 132
32 Gelijk 46
36 Verloren 52
72% Winstpercentage 57%
15% Verliespercentage 23%
2.29 Punten per wedstrijd 1.92
Goals
2.37 Goals voor per wedstrijd 1.90
0.93 Goals tegen per wedstrijd 1.03
1.44 Doelsaldo per wedstrijd 0.87
41% Clean sheets (%) 37%
6% Niet gescoord (%) 20%
55% Beide teams scoorden 49%
63% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
2.48 Punten per thuiswedstrijd 2.19
2.08 Punten per uitwedstrijd 1.66
78% Thuis gewonnen (%) 65%
65% Uit gewonnen (%) 50%
Reeksen
35 Langste reeks zeges 11
67 Langste reeks zonder nederlaag 20

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus tegen Luís Manuel Ribeiro de Castro

5 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus en Luís Manuel Ribeiro de Castro speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Luís Manuel Ribeiro de Castro. De ploeg van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus scoorde 15 keer, die van Luís Manuel Ribeiro de Castro 4 keer.

Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al-Nassr · Alle duels tussen Sporting CP en Chaves · Alle duels tussen Sporting CP en Rio Ave

Per club

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025 106 84-14-8 2.51
Sporting CP2016 - 2017 87 52-14-21 1.95
Al-Nassr2025 - 2026 39 31-2-6 2.44
Fenerbahce2022 - 2023 11 8-2-1 2.36
Luís Manuel Ribeiro de Castro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Nassr2023 - 2024 55 37-11-7 2.22
Shakhtar Donetsk2019 - 2020 49 36-8-5 2.37
Chaves2017 34 13-8-13 1.38
Guimaraes2018 33 15-6-12 1.55
Botafogo2023 23 15-5-3 2.17
Rio Ave2016 23 11-4-8 1.61
FC Porto B2016 7 2-2-3 1.14
Al-Wasl FC2025 5 2-2-1 1.60
Gremio2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Luís Manuel Ribeiro de Castro
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 63 67% 2.17 88 44% 1.53
Saudi Professional League 109 79% 2.49 37 73% 2.35
AFC Champions League 19 84% 2.58 7 71% 2.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 82% 2.55 6 17% 0.83
King's Cup 8 63% 2.13 5 80% 2.60
Beker van Portugal 7 57% 1.71 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Luís Manuel Ribeiro de Castro
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Al-Nassr 1 0% 0.00 Gremio 1 100% 3.00
2025 Al-Nassr Al-Hilal Saudi FC 40 80% 2.48 Al-Wasl FC 5 40% 1.60
2024 Al-Hilal Saudi FC 48 73% 2.31 Al-Nassr 13 46% 1.69
2023 Al-Hilal Saudi FC Fenerbahce 40 90% 2.80 Al-Nassr Botafogo 65 71% 2.31
2022 Fenerbahce 10 80% 2.50 - - -
2020 - - - Shakhtar Donetsk 23 65% 2.17
2019 - - - Shakhtar Donetsk 26 81% 2.54
2018 Al-Hilal Saudi FC 17 71% 2.35 Guimaraes 33 45% 1.55
2017 Sporting CP 51 63% 2.04 Chaves 34 38% 1.38
2016 Sporting CP 36 56% 1.83 Rio Ave FC Porto B 30 43% 1.50

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Luís Manuel Ribeiro de Castro in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luís Manuel Ribeiro de Castro 230 wedstrijden die we bijhouden: 132 zeges, 46 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.92 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, alles over Luís Manuel Ribeiro de Castro, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook