John van den Brom vs Ruben den Uil: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Ruben den Uil Netherlands ยท 35 jaar Excelsior
252 - 79 Wedstrijden
49% - 42% Winstpercentage
1.71 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.83 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van John van den Brom sinds het seizoen 2016, van Ruben den Uil sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van John van den Brom.

Resultaten naast elkaar

John van den Brom Ruben den Uil
Resultaten
252 Wedstrijden 79
124 Gewonnen 33
60 Gelijk 17
68 Verloren 29
49% Winstpercentage 42%
27% Verliespercentage 37%
1.71 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.83 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.36 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.47 Doelsaldo per wedstrijd 0.19
31% Clean sheets (%) 22%
15% Niet gescoord (%) 19%
58% Beide teams scoorden 62%
63% Meer dan 2,5 goals 66%
Thuis en uit
1.82 Punten per thuiswedstrijd 1.58
1.60 Punten per uitwedstrijd 1.37
53% Thuis gewonnen (%) 47%
45% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 7
10 Langste reeks zonder nederlaag 12

John van den Brom tegen Ruben den Uil

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van John van den Brom en Ruben den Uil speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor John van den Brom, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Ruben den Uil. De ploeg van John van den Brom scoorde 13 keer, die van Ruben den Uil 3 keer.

Alle duels tussen Twente en Excelsior ยท Alle duels tussen Vitesse en Excelsior

Per club

John van den Brom
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AZ Alkmaar2016 - 2018 123 62-29-32 1.75
Twente2025 - 2026 58 34-13-11 1.98
Vitesse2024 38 11-11-16 1.16
Lech Poznan2022 - 2023 31 16-7-8 1.77
KRC Genk2020 - 2026 2 1-0-1 1.50
Ruben den Uil
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Excelsior2024 - 2026 79 33-17-29 1.47

In dezelfde competities

Competitie John van den Brom Ruben den Uil
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 134 50% 1.75 34 18% 0.79
Eerste Divisie 37 30% 1.19 34 53% 1.82
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 16 69% 2.25 7 100% 3.00
KNVB Beker 16 69% 2.13 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen John van den Brom Ruben den Uil
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Twente KRC Genk 25 64% 2.12 Excelsior 14 50% 1.64
2025 Twente 34 56% 1.91 Excelsior 28 21% 0.89
2024 Vitesse 38 29% 1.16 Excelsior 37 54% 1.84
2023 Lech Poznan 24 50% 1.75 - - -
2022 Lech Poznan 7 57% 1.86 - - -
2020 KRC Genk 1 0% 0.00 - - -
2018 AZ Alkmaar 38 53% 1.76 - - -
2017 AZ Alkmaar 33 61% 1.97 - - -
2016 AZ Alkmaar 52 42% 1.60 - - -

John van den Brom vs Ruben den Uil in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde John van den Brom 252 wedstrijden die we bijhouden: 124 zeges, 60 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Ruben den Uil 79 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 17 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over John van den Brom, alles over Ruben den Uil, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook