John van den Brom vs Oscar Garcia Junyent: de trainers naast elkaar

Filter:
252 - 39 Wedstrijden
49% - 38% Winstpercentage
1.71 - 1.46 Punten per wedstrijd
1.83 - 1.62 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van John van den Brom sinds het seizoen 2016, van Oscar Garcia Junyent sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van John van den Brom.

Resultaten naast elkaar

John van den Brom Oscar Garcia Junyent
Resultaten
252 Wedstrijden 39
124 Gewonnen 15
60 Gelijk 12
68 Verloren 12
49% Winstpercentage 38%
27% Verliespercentage 31%
1.71 Punten per wedstrijd 1.46
Goals
1.83 Goals voor per wedstrijd 1.62
1.36 Goals tegen per wedstrijd 1.51
0.47 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
31% Clean sheets (%) 21%
15% Niet gescoord (%) 18%
58% Beide teams scoorden 64%
63% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.82 Punten per thuiswedstrijd 1.55
1.60 Punten per uitwedstrijd 1.37
53% Thuis gewonnen (%) 40%
45% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 2
10 Langste reeks zonder nederlaag 6

John van den Brom tegen Oscar Garcia Junyent

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van John van den Brom en Oscar Garcia Junyent speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor John van den Brom, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Oscar Garcia Junyent. De ploeg van John van den Brom scoorde 3 keer, die van Oscar Garcia Junyent 1 keer.

Alle duels tussen Twente en Ajax

Per club

John van den Brom
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AZ Alkmaar2016 - 2018 123 62-29-32 1.75
Twente2025 - 2026 58 34-13-11 1.98
Vitesse2024 38 11-11-16 1.16
Lech Poznan2022 - 2023 31 16-7-8 1.77
KRC Genk2020 - 2026 2 1-0-1 1.50
Oscar Garcia Junyent
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ajax2025 - 2026 24 8-8-8 1.33
Pogon Szczecin2026 15 7-4-4 1.67

In dezelfde competities

Competitie John van den Brom Oscar Garcia Junyent
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 134 50% 1.75 16 38% 1.56
Ekstraklasa 17 47% 1.71 9 67% 2.33
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 16 69% 2.25 7 14% 0.71
Beker van Polen - Puchar Polski 3 67% 2.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen John van den Brom Oscar Garcia Junyent
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Twente KRC Genk 25 64% 2.12 Pogon Szczecin Ajax 17 41% 1.53
2025 Twente 34 56% 1.91 Ajax 22 36% 1.41
2024 Vitesse 38 29% 1.16 - - -
2023 Lech Poznan 24 50% 1.75 - - -
2022 Lech Poznan 7 57% 1.86 - - -
2020 KRC Genk 1 0% 0.00 - - -
2018 AZ Alkmaar 38 53% 1.76 - - -
2017 AZ Alkmaar 33 61% 1.97 - - -
2016 AZ Alkmaar 52 42% 1.60 - - -

John van den Brom vs Oscar Garcia Junyent in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde John van den Brom 252 wedstrijden die we bijhouden: 124 zeges, 60 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Oscar Garcia Junyent 39 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 12 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over John van den Brom, alles over Oscar Garcia Junyent, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook