John Stegeman vs René Hake: de trainers naast elkaar

Filter:
130 - 134 Wedstrijden
41% - 41% Winstpercentage
1.44 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.55 - 1.52 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van John Stegeman. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van René Hake.

Resultaten naast elkaar

John Stegeman René Hake
Resultaten
130 Wedstrijden 134
53 Gewonnen 55
28 Gelijk 32
49 Verloren 47
41% Winstpercentage 41%
38% Verliespercentage 35%
1.44 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.55 Goals voor per wedstrijd 1.52
1.59 Goals tegen per wedstrijd 1.35
-0.04 Doelsaldo per wedstrijd 0.17
20% Clean sheets (%) 24%
17% Niet gescoord (%) 22%
66% Beide teams scoorden 60%
65% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
1.85 Punten per thuiswedstrijd 1.72
1.00 Punten per uitwedstrijd 1.21
55% Thuis gewonnen (%) 50%
25% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
7 Langste reeks zonder nederlaag 13

John Stegeman tegen René Hake

1 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van John Stegeman en René Hake speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor John Stegeman, 2 keer gelijk en 2 zeges voor René Hake. De ploeg van John Stegeman scoorde 5 keer, die van René Hake 5 keer.

Alle duels tussen GO Ahead Eagles en Cambuur · Alle duels tussen Heracles en Twente

Per club

John Stegeman
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Heracles2016 - 2017 73 25-18-30 1.27
GO Ahead Eagles2018 38 19-6-13 1.66
Willem II2025 - 2026 19 9-4-6 1.63
René Hake
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cambuur2017 - 2018 54 24-15-15 1.61
Twente2016 - 2017 41 13-8-20 1.15
GO Ahead Eagles2022 - 2024 39 18-9-12 1.62

In dezelfde competities

Competitie John Stegeman René Hake
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 67 33% 1.22 74 35% 1.28
Eerste Divisie 52 50% 1.69 52 44% 1.62
KNVB Beker 6 67% 2.00 6 67% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.00 2 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen John Stegeman René Hake
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Willem II 1 0% 0.00 - - -
2025 Willem II 18 50% 1.72 - - -
2024 - - - GO Ahead Eagles 1 100% 3.00
2023 - - - GO Ahead Eagles 36 42% 1.50
2022 - - - GO Ahead Eagles 2 100% 3.00
2018 GO Ahead Eagles 38 50% 1.66 Cambuur 38 42% 1.53
2017 Heracles 34 32% 1.24 Cambuur Twente 24 42% 1.46
2016 Heracles 39 36% 1.31 Twente 33 33% 1.24

John Stegeman vs René Hake in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde John Stegeman 130 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 28 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde René Hake 134 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 32 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over John Stegeman, alles over René Hake, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook