João Alexandre Oliveira Nunes Henriques vs Mateusz Stolarski: de trainers naast elkaar

Filter:
88 - 54 Wedstrijden
32% - 37% Winstpercentage
1.22 - 1.43 Punten per wedstrijd
1.24 - 1.35 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques sinds het seizoen 2017, van Mateusz Stolarski sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques.

Resultaten naast elkaar

João Alexandre Oliveira Nunes Henriques Mateusz Stolarski
Resultaten
88 Wedstrijden 54
28 Gewonnen 20
23 Gelijk 17
37 Verloren 17
32% Winstpercentage 37%
42% Verliespercentage 31%
1.22 Punten per wedstrijd 1.43
Goals
1.24 Goals voor per wedstrijd 1.35
1.44 Goals tegen per wedstrijd 1.50
-0.20 Doelsaldo per wedstrijd -0.15
22% Clean sheets (%) 17%
31% Niet gescoord (%) 26%
55% Beide teams scoorden 63%
49% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.39 Punten per thuiswedstrijd 1.52
1.02 Punten per uitwedstrijd 1.30
37% Thuis gewonnen (%) 35%
26% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
4 Langste reeks zonder nederlaag 6

João Alexandre Oliveira Nunes Henriques tegen Mateusz Stolarski

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques en Mateusz Stolarski speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor João Alexandre Oliveira Nunes Henriques, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Mateusz Stolarski. De ploeg van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques scoorde 4 keer, die van Mateusz Stolarski 5 keer.

Alle duels tussen Radomiak Radom en Motor Lublin

Per club

João Alexandre Oliveira Nunes Henriques
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Santa Clara2018 32 10-8-14 1.19
Radomiak Radom2024 - 2025 25 8-8-9 1.28
Pacos Ferreira2017 17 4-4-9 0.94
Olimpija Ljubljana2023 - 2024 11 6-2-3 1.82
Maritimo2022 2 0-0-2 0.00
Znicz Pruszków2025 1 0-1-0 1.00
Mateusz Stolarski
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Motor Lublin2023 - 2025 53 20-17-16 1.45
Widzew Łódź2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie João Alexandre Oliveira Nunes Henriques Mateusz Stolarski
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ekstraklasa 23 35% 1.35 38 37% 1.37
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.83 6 50% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen João Alexandre Oliveira Nunes Henriques Mateusz Stolarski
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Widzew Łódź 1 0% 0.00
2025 Radomiak Radom Znicz Pruszków 13 31% 1.31 Motor Lublin 16 38% 1.50
2024 Radomiak Radom Olimpija Ljubljana 16 44% 1.56 Motor Lublin 28 39% 1.39
2023 Olimpija Ljubljana 8 38% 1.38 Motor Lublin 9 33% 1.56
2022 Maritimo 2 0% 0.00 - - -
2018 Santa Clara 32 31% 1.19 - - -
2017 Pacos Ferreira 17 24% 0.94 - - -

João Alexandre Oliveira Nunes Henriques vs Mateusz Stolarski in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde João Alexandre Oliveira Nunes Henriques 88 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 23 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Mateusz Stolarski 54 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 17 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over João Alexandre Oliveira Nunes Henriques, alles over Mateusz Stolarski, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook