João Alexandre Oliveira Nunes Henriques vs Leszek Ojrzynski: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques. Uit de seizoenen 2019, 2023 hebben we geen wedstrijden van Leszek Ojrzynski.
Resultaten naast elkaar
| João Alexandre Oliveira Nunes Henriques | Leszek Ojrzynski | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 88 | Wedstrijden | 52 |
| 28 | Gewonnen | 21 |
| 23 | Gelijk | 17 |
| 37 | Verloren | 14 |
| 32% | Winstpercentage | 40% |
| 42% | Verliespercentage | 27% |
| 1.22 | Punten per wedstrijd | 1.54 |
| Goals | ||
| 1.24 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 1.44 | Goals tegen per wedstrijd | 1.33 |
| -0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.21 |
| 22% | Clean sheets (%) | 19% |
| 31% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 55% | Beide teams scoorden | 75% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 1.39 | Punten per thuiswedstrijd | 1.86 |
| 1.02 | Punten per uitwedstrijd | 1.17 |
| 37% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 4 |
| 4 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
João Alexandre Oliveira Nunes Henriques tegen Leszek Ojrzynski
De ploegen van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques en Leszek Ojrzynski speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor João Alexandre Oliveira Nunes Henriques, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Leszek Ojrzynski. De ploeg van João Alexandre Oliveira Nunes Henriques scoorde 3 keer, die van Leszek Ojrzynski 2 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Santa Clara2018
|
32 | 10-8-14 | 1.19 |
Radomiak Radom2024 - 2025
|
25 | 8-8-9 | 1.28 |
Pacos Ferreira2017
|
17 | 4-4-9 | 0.94 |
Olimpija Ljubljana2023 - 2024
|
11 | 6-2-3 | 1.82 |
Maritimo2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
Znicz Pruszków2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zaglebie Lubin2024 - 2026
|
23 | 8-8-7 | 1.39 |
Korona Kielce2021 - 2022
|
17 | 7-6-4 | 1.59 |
Wisla Plock2018
|
9 | 5-2-2 | 1.89 |
Arka Gdynia2017
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Stal Mielec2020
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | João Alexandre Oliveira Nunes Henriques | Leszek Ojrzynski | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 23 | 35% | 1.35 | 28 | 46% | 1.68 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 50% | 1.83 | 4 | 0% | 0.50 |
| UEFA Europa League | 2 | 0% | 0.50 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | João Alexandre Oliveira Nunes Henriques | Leszek Ojrzynski | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 |
|
13 | 31% | 1.31 |
|
14 | 29% | 1.29 |
| 2024 |
|
16 | 44% | 1.56 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2023 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2022 |
|
2 | 0% | 0.00 |
|
2 | 0% | 0.50 |
| 2021 | - | - | - |
|
15 | 47% | 1.73 | |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 0% | 1.00 | |
| 2018 |
|
32 | 31% | 1.19 |
|
9 | 56% | 1.89 |
| 2017 |
|
17 | 24% | 0.94 |
|
2 | 50% | 1.50 |
João Alexandre Oliveira Nunes Henriques vs Leszek Ojrzynski in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde João Alexandre Oliveira Nunes Henriques 88 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 23 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Leszek Ojrzynski 52 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 17 gelijke spelen en 14 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over João Alexandre Oliveira Nunes Henriques, alles over Leszek Ojrzynski, vergelijk andere trainers.










