Jarkko Juhani Wiss vs Toni Korkeakunnas: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Jarkko Juhani Wiss.
Resultaten naast elkaar
| Jarkko Juhani Wiss | Toni Korkeakunnas | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 129 | Wedstrijden | 137 |
| 65 | Gewonnen | 45 |
| 27 | Gelijk | 40 |
| 37 | Verloren | 52 |
| 50% | Winstpercentage | 33% |
| 29% | Verliespercentage | 38% |
| 1.72 | Punten per wedstrijd | 1.28 |
| Goals | ||
| 1.46 | Goals voor per wedstrijd | 1.30 |
| 1.12 | Goals tegen per wedstrijd | 1.44 |
| 0.34 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.14 |
| 36% | Clean sheets (%) | 24% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 30% |
| 48% | Beide teams scoorden | 55% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 1.96 | Punten per thuiswedstrijd | 1.46 |
| 1.44 | Punten per uitwedstrijd | 1.09 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 39% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 26% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 3 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Jarkko Juhani Wiss tegen Toni Korkeakunnas
De ploegen van Jarkko Juhani Wiss en Toni Korkeakunnas speelden 8 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Jarkko Juhani Wiss, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Toni Korkeakunnas. De ploeg van Jarkko Juhani Wiss scoorde 4 keer, die van Toni Korkeakunnas 12 keer.
Alle duels tussen KuPS en HJK helsinki ยท Alle duels tussen Inter Turku en HJK helsinki ยท Alle duels tussen Ilves Tampere en FC Lahti
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ilves Tampere2016 - 2018
|
55 | 26-13-16 | 1.65 |
KuPS2025
|
35 | 20-6-9 | 1.89 |
Inter Turku2023 - 2024
|
31 | 13-6-12 | 1.45 |
Honka2023
|
3 | 2-1-0 | 2.33 |
SJK2026
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
JJK2017
|
2 | 1-1-0 | 2.00 |
HJK helsinki2017
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Lahti2016 - 2018
|
69 | 20-26-23 | 1.25 |
HJK helsinki2016 - 2025
|
48 | 21-10-17 | 1.52 |
Haugesund2025
|
18 | 4-4-10 | 0.89 |
JJK2017
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Jarkko Juhani Wiss | Toni Korkeakunnas | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Veikkausliiga | 102 | 53% | 1.80 | 90 | 34% | 1.36 |
| Liigacup (Finse supercup) | 14 | 43% | 1.50 | 7 | 71% | 2.29 |
| UEFA Europa Conference League | 1 | 0% | 1.00 | 15 | 20% | 0.87 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 50% | 1.67 | 6 | 50% | 1.83 |
| UEFA Europa League | 6 | 33% | 1.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Jarkko Juhani Wiss | Toni Korkeakunnas | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
35 | 57% | 1.89 |
|
25 | 36% | 1.28 |
| 2024 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
21 | 38% | 1.33 |
| 2023 |
|
29 | 45% | 1.55 |
|
18 | 44% | 1.56 |
| 2018 |
|
29 | 45% | 1.52 |
|
29 | 28% | 1.17 |
| 2017 |
|
27 | 56% | 1.96 |
|
29 | 28% | 1.21 |
| 2016 |
|
2 | 0% | 0.50 |
|
15 | 27% | 1.20 |
Jarkko Juhani Wiss vs Toni Korkeakunnas in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Jarkko Juhani Wiss 129 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 27 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Toni Korkeakunnas 137 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 40 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Jarkko Juhani Wiss, alles over Toni Korkeakunnas, vergelijk andere trainers.



