Jarkko Juhani Wiss vs Petri Vuorinen: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Petri Vuorinen Finland ยท 54 jaar vaasa PS
129 - 75 Wedstrijden
50% - 36% Winstpercentage
1.72 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.46 - 1.21 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Jarkko Juhani Wiss.

Resultaten naast elkaar

Jarkko Juhani Wiss Petri Vuorinen
Resultaten
129 Wedstrijden 75
65 Gewonnen 27
27 Gelijk 25
37 Verloren 23
50% Winstpercentage 36%
29% Verliespercentage 31%
1.72 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.46 Goals voor per wedstrijd 1.21
1.12 Goals tegen per wedstrijd 1.25
0.34 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
36% Clean sheets (%) 28%
22% Niet gescoord (%) 24%
48% Beide teams scoorden 55%
48% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
1.96 Punten per thuiswedstrijd 1.26
1.44 Punten per uitwedstrijd 1.61
60% Thuis gewonnen (%) 31%
39% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
9 Langste reeks zonder nederlaag 8

Jarkko Juhani Wiss tegen Petri Vuorinen

2 Zeges
3 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Jarkko Juhani Wiss en Petri Vuorinen speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Jarkko Juhani Wiss, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Petri Vuorinen. De ploeg van Jarkko Juhani Wiss scoorde 6 keer, die van Petri Vuorinen 3 keer.

Alle duels tussen Ilves Tampere en vaasa PS

Per club

Jarkko Juhani Wiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ilves Tampere2016 - 2018 55 26-13-16 1.65
KuPS2025 35 20-6-9 1.89
Inter Turku2023 - 2024 31 13-6-12 1.45
Honka2023 3 2-1-0 2.33
SJK2026 2 2-0-0 3.00
JJK2017 2 1-1-0 2.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Petri Vuorinen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
vaasa PS2016 - 2018 73 25-25-23 1.37
JJK2017 1 1-0-0 3.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Jarkko Juhani Wiss Petri Vuorinen
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 102 53% 1.80 71 34% 1.37
UEFA Europa League 6 33% 1.00 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Jarkko Juhani Wiss Petri Vuorinen
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 SJK 2 100% 3.00 - - -
2025 KuPS 35 57% 1.89 - - -
2024 Inter Turku 5 40% 1.40 - - -
2023 Inter Turku Honka 29 45% 1.55 - - -
2018 Ilves Tampere 29 45% 1.52 vaasa PS 28 25% 1.14
2017 Ilves Tampere JJK 27 56% 1.96 vaasa PS JJK 32 38% 1.47
2016 Ilves Tampere 2 0% 0.50 vaasa PS 15 53% 1.80

Jarkko Juhani Wiss vs Petri Vuorinen in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jarkko Juhani Wiss 129 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 27 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Petri Vuorinen 75 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 25 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jarkko Juhani Wiss, alles over Petri Vuorinen, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook