Jarkko Juhani Wiss vs Jussi Leppälahti: de trainers naast elkaar

Filter:
129 - 76 Wedstrijden
50% - 29% Winstpercentage
1.72 - 1.14 Punten per wedstrijd
1.46 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jarkko Juhani Wiss sinds het seizoen 2016, van Jussi Leppälahti sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Jarkko Juhani Wiss.

Resultaten naast elkaar

Jarkko Juhani Wiss Jussi Leppälahti
Resultaten
129 Wedstrijden 76
65 Gewonnen 22
27 Gelijk 21
37 Verloren 33
50% Winstpercentage 29%
29% Verliespercentage 43%
1.72 Punten per wedstrijd 1.14
Goals
1.46 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.12 Goals tegen per wedstrijd 1.70
0.34 Doelsaldo per wedstrijd -0.38
36% Clean sheets (%) 26%
22% Niet gescoord (%) 29%
48% Beide teams scoorden 57%
48% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.96 Punten per thuiswedstrijd 1.19
1.44 Punten per uitwedstrijd 1.10
60% Thuis gewonnen (%) 32%
39% Uit gewonnen (%) 26%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 7

Jarkko Juhani Wiss tegen Jussi Leppälahti

5 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Jarkko Juhani Wiss en Jussi Leppälahti speelden 8 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Jarkko Juhani Wiss, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Jussi Leppälahti. De ploeg van Jarkko Juhani Wiss scoorde 20 keer, die van Jussi Leppälahti 10 keer.

Alle duels tussen KuPS en IF Gnistan · Alle duels tussen Inter Turku en IF Gnistan · Alle duels tussen Inter Turku en Kooteepee

Per club

Jarkko Juhani Wiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ilves Tampere2016 - 2018 55 26-13-16 1.65
KuPS2025 35 20-6-9 1.89
Inter Turku2023 - 2024 31 13-6-12 1.45
Honka2023 3 2-1-0 2.33
SJK2026 2 2-0-0 3.00
JJK2017 2 1-1-0 2.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Jussi Leppälahti
Clubs Wed. W-G-V Ptn
IF Gnistan2024 - 2026 55 17-15-23 1.20
Kooteepee2023 21 5-6-10 1.00

In dezelfde competities

Competitie Jarkko Juhani Wiss Jussi Leppälahti
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 102 53% 1.80 60 27% 1.10
Liigacup (Finse supercup) 14 43% 1.50 13 38% 1.31
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.67 3 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Jarkko Juhani Wiss Jussi Leppälahti
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 SJK 2 100% 3.00 IF Gnistan 1 0% 0.00
2025 KuPS 35 57% 1.89 IF Gnistan 26 27% 1.04
2024 Inter Turku 5 40% 1.40 IF Gnistan 28 36% 1.39
2023 Inter Turku Honka 29 45% 1.55 Kooteepee 21 24% 1.00
2018 Ilves Tampere 29 45% 1.52 - - -
2017 Ilves Tampere JJK 27 56% 1.96 - - -
2016 Ilves Tampere 2 0% 0.50 - - -

Jarkko Juhani Wiss vs Jussi Leppälahti in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jarkko Juhani Wiss 129 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 27 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Jussi Leppälahti 76 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 21 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jarkko Juhani Wiss, alles over Jussi Leppälahti, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook