Jalel Kadri vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca: de trainers naast elkaar

Filter:
Jalel Kadri Tunisia · 54 jaar Al-Hazm
vs
78 - 112 Wedstrijden
28% - 50% Winstpercentage
1.15 - 1.75 Punten per wedstrijd
1.12 - 1.66 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jalel Kadri sinds het seizoen 2016, van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jalel Kadri. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca.

Resultaten naast elkaar

Jalel Kadri Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Resultaten
78 Wedstrijden 112
22 Gewonnen 56
24 Gelijk 28
32 Verloren 28
28% Winstpercentage 50%
41% Verliespercentage 25%
1.15 Punten per wedstrijd 1.75
Goals
1.12 Goals voor per wedstrijd 1.66
1.55 Goals tegen per wedstrijd 1.19
-0.44 Doelsaldo per wedstrijd 0.47
19% Clean sheets (%) 28%
29% Niet gescoord (%) 15%
62% Beide teams scoorden 61%
53% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.21 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.10 Punten per uitwedstrijd 1.68
31% Thuis gewonnen (%) 53%
26% Uit gewonnen (%) 47%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 6
4 Langste reeks zonder nederlaag 12

Jalel Kadri tegen Péricles Raimundo Oliveira Chamusca

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Jalel Kadri en Péricles Raimundo Oliveira Chamusca speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Jalel Kadri, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Péricles Raimundo Oliveira Chamusca. De ploeg van Jalel Kadri scoorde 4 keer, die van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 2 keer.

Alle duels tussen Al-Hazm en Al Taawon

Per club

Jalel Kadri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hazm2025 - 2026 40 13-11-16 1.25
Al Khaleej Saihat2016 - 2017 25 5-8-12 0.92
Tunesië2022 - 2024 11 4-4-3 1.45
Al Bukayriyah2027 1 0-0-1 0.00
Botswana2023 1 0-1-0 1.00
Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al Taawon2022 - 2026 84 40-23-21 1.70
Al-Faisaly FC2018 - 2021 19 11-4-4 1.95
Al Wahda FC2026 6 4-0-2 2.00
Al-Hilal Saudi FC2018 2 1-0-1 1.50
KAS Eupen2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Jalel Kadri Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 62 27% 1.13 96 48% 1.71
King's Cup 4 25% 0.75 7 71% 2.29

Seizoen per seizoen

Seizoen Jalel Kadri Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 Al Bukayriyah 1 0% 0.00 - - -
2026 Al-Hazm 10 30% 1.20 Al Wahda FC Al Taawon 10 60% 2.00
2025 Al-Hazm 30 33% 1.27 Al Taawon 32 47% 1.63
2024 Tunesië 1 0% 1.00 Al Taawon 2 50% 1.50
2023 Tunesië Botswana 8 38% 1.63 Al Taawon 32 47% 1.75
2022 Tunesië 3 33% 1.00 Al Taawon 15 47% 1.67
2021 - - - Al-Faisaly FC 3 100% 3.00
2018 - - - Al-Faisaly FC Al-Hilal Saudi FC 18 50% 1.72
2017 Al Khaleej Saihat 1 0% 0.00 - - -
2016 Al Khaleej Saihat 24 21% 0.96 - - -

Jalel Kadri vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jalel Kadri 78 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 24 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.15 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 112 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 28 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jalel Kadri, alles over Péricles Raimundo Oliveira Chamusca, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook