J. Zinnbauer vs Urs Fischer: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Urs Fischer Switzerland ยท 60 jaar FSV Mainz 05
90 - 143 Wedstrijden
42% - 47% Winstpercentage
1.56 - 1.67 Punten per wedstrijd
1.40 - 1.89 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van J. Zinnbauer. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Urs Fischer.

Resultaten naast elkaar

J. Zinnbauer Urs Fischer
Resultaten
90 Wedstrijden 143
38 Gewonnen 67
26 Gelijk 38
26 Verloren 38
42% Winstpercentage 47%
29% Verliespercentage 27%
1.56 Punten per wedstrijd 1.67
Goals
1.40 Goals voor per wedstrijd 1.89
1.28 Goals tegen per wedstrijd 1.32
0.12 Doelsaldo per wedstrijd 0.57
28% Clean sheets (%) 29%
23% Niet gescoord (%) 18%
56% Beide teams scoorden 57%
51% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.77 Punten per thuiswedstrijd 1.80
1.35 Punten per uitwedstrijd 1.55
52% Thuis gewonnen (%) 52%
33% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
24 Langste reeks zonder nederlaag 16

J. Zinnbauer tegen Urs Fischer

0 Zeges
0 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van J. Zinnbauer en Urs Fischer speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor J. Zinnbauer, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Urs Fischer. De ploeg van J. Zinnbauer scoorde 2 keer, die van Urs Fischer 11 keer.

Alle duels tussen FC ST. Gallen en FC Basel 1893

Per club

J. Zinnbauer
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC ST. Gallen2016 34 11-7-16 1.18
JS Kabylie2024 - 2025 21 12-6-3 2.00
Raja Casablanca2023 20 13-7-0 2.30
Al Wehda Club2024 - 2025 11 1-4-6 0.64
Lokomotiv Moscow2022 3 1-1-1 1.33
Ben Aknoun2025 1 0-1-0 1.00
Urs Fischer
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Union Berlin2018 - 2023 62 23-18-21 1.40
FSV Mainz 052025 - 2026 41 20-11-10 1.73
FC Basel 18932016 39 24-9-6 2.08
Krieschow2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie J. Zinnbauer Urs Fischer
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 34 32% 1.18 34 71% 2.35

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Zinnbauer Urs Fischer
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - FSV Mainz 05 Krieschow 14 64% 2.07
2025 JS Kabylie Ben Aknoun 9 44% 1.78 FSV Mainz 05 28 39% 1.50
2024 JS Kabylie Al Wehda Club 24 38% 1.42 - - -
2023 Raja Casablanca 20 65% 2.30 Union Berlin 20 30% 0.95
2022 Lokomotiv Moscow 3 33% 1.33 Union Berlin 6 33% 1.33
2018 - - - Union Berlin 36 42% 1.67
2016 FC ST. Gallen 34 32% 1.18 FC Basel 1893 39 62% 2.08

J. Zinnbauer vs Urs Fischer in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Zinnbauer 90 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 26 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Urs Fischer 143 wedstrijden die we bijhouden: 67 zeges, 38 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Zinnbauer, alles over Urs Fischer, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook