Jaroslav Veselý vs Radoslav Kováč: de trainers naast elkaar

Filter:
Jaroslav Veselý Czechia · 49 jaar Bohemians 1905
vs
Radoslav Kováč Czechia · 46 jaar Slovan Liberec
120 - 127 Wedstrijden
39% - 28% Winstpercentage
1.44 - 1.08 Punten per wedstrijd
1.40 - 1.13 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jaroslav Veselý sinds het seizoen 2021, van Radoslav Kováč sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Jaroslav Veselý Radoslav Kováč
Resultaten
120 Wedstrijden 127
47 Gewonnen 36
32 Gelijk 29
41 Verloren 62
39% Winstpercentage 28%
34% Verliespercentage 49%
1.44 Punten per wedstrijd 1.08
Goals
1.40 Goals voor per wedstrijd 1.13
1.32 Goals tegen per wedstrijd 1.43
0.08 Doelsaldo per wedstrijd -0.30
32% Clean sheets (%) 24%
30% Niet gescoord (%) 33%
48% Beide teams scoorden 50%
48% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
1.46 Punten per thuiswedstrijd 1.13
1.43 Punten per uitwedstrijd 1.03
37% Thuis gewonnen (%) 28%
41% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
8 Langste reeks zonder nederlaag 7

Jaroslav Veselý tegen Radoslav Kováč

5 Zeges
3 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Jaroslav Veselý en Radoslav Kováč speelden 10 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Jaroslav Veselý, 3 keer gelijk en 2 zeges voor Radoslav Kováč. De ploeg van Jaroslav Veselý scoorde 12 keer, die van Radoslav Kováč 6 keer.

Alle duels tussen Bohemians 1905 en Slovan Liberec · Alle duels tussen Bohemians 1905 en Pardubice

Per club

Jaroslav Veselý
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bohemians 19052021 - 2026 120 47-32-41 1.44
Radoslav Kováč
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pardubice2022 - 2024 55 19-11-25 1.24
Slovan Liberec2024 - 2025 42 15-11-16 1.33
Opava2020 28 2-7-19 0.46
Plzen2026 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Jaroslav Veselý Radoslav Kováč
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 110 36% 1.37 113 28% 1.09
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 88% 2.75 12 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Jaroslav Veselý Radoslav Kováč
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Bohemians 1905 1 100% 3.00 Plzen 2 0% 0.00
2025 Bohemians 1905 12 50% 1.75 Slovan Liberec 14 29% 1.07
2024 Bohemians 1905 37 35% 1.32 Slovan Liberec Pardubice 31 39% 1.48
2023 Bohemians 1905 31 29% 1.19 Pardubice 30 33% 1.17
2022 Bohemians 1905 30 47% 1.60 Pardubice 22 36% 1.27
2021 Bohemians 1905 9 44% 1.67 - - -
2020 - - - Opava 28 7% 0.46

Jaroslav Veselý vs Radoslav Kováč in cijfers

Sinds het seizoen 2021 leidde Jaroslav Veselý 120 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 32 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radoslav Kováč 127 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 29 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.08 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jaroslav Veselý, alles over Radoslav Kováč, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook