J. Trpišovský vs Zdenko Frťala: de trainers naast elkaar

Filter:
267 - 75 Wedstrijden
67% - 32% Winstpercentage
2.21 - 1.25 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.08 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Zdenko Frťala sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Zdenko Frťala
Resultaten
267 Wedstrijden 75
178 Gewonnen 24
55 Gelijk 22
34 Verloren 29
67% Winstpercentage 32%
13% Verliespercentage 39%
2.21 Punten per wedstrijd 1.25
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.08
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.24
1.39 Doelsaldo per wedstrijd -0.16
48% Clean sheets (%) 31%
14% Niet gescoord (%) 29%
45% Beide teams scoorden 48%
57% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
2.54 Punten per thuiswedstrijd 1.62
1.80 Punten per uitwedstrijd 0.95
80% Thuis gewonnen (%) 44%
50% Uit gewonnen (%) 22%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 3
48 Langste reeks zonder nederlaag 7

J. Trpišovský tegen Zdenko Frťala

3 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Zdenko Frťala speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor J. Trpišovský, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Zdenko Frťala. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 9 keer, die van Zdenko Frťala 2 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Teplice

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 258 173-54-31 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Zdenko Frťala
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Teplice2023 - 2026 75 24-22-29 1.25

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Zdenko Frťala
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 213 72% 2.38 71 31% 1.23
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 4 50% 1.75

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Zdenko Frťala
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 4 0% 0.75 Teplice 3 33% 1.33
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Teplice 10 20% 1.10
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Teplice 33 36% 1.33
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Teplice 29 31% 1.21
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 - - -
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 - - -
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 - - -
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 - - -
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 - - -
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Zdenko Frťala in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 267 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 55 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Zdenko Frťala 75 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 22 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Zdenko Frťala, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook