J. Trpišovský vs Tomáš Janotka: de trainers naast elkaar

Filter:
266 - 58 Wedstrijden
67% - 34% Winstpercentage
2.21 - 1.29 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.31 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Tomáš Janotka sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Tomáš Janotka.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Tomáš Janotka
Resultaten
266 Wedstrijden 58
178 Gewonnen 20
53 Gelijk 15
35 Verloren 23
67% Winstpercentage 34%
13% Verliespercentage 40%
2.21 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.31
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.43
1.39 Doelsaldo per wedstrijd -0.12
48% Clean sheets (%) 22%
15% Niet gescoord (%) 28%
44% Beide teams scoorden 60%
56% Meer dan 2,5 goals 60%
Thuis en uit
2.55 Punten per thuiswedstrijd 1.40
1.79 Punten per uitwedstrijd 1.21
81% Thuis gewonnen (%) 40%
50% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 2
48 Langste reeks zonder nederlaag 4

J. Trpišovský tegen Tomáš Janotka

3 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Tomáš Janotka speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor J. Trpišovský, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Tomáš Janotka. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 9 keer, die van Tomáš Janotka 1 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Sigma Olomouc

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 257 173-52-32 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Tomáš Janotka
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sigma Olomouc2024 - 2025 51 18-13-20 1.31
Sigma Olomouc U192018 4 2-1-1 1.75
Sigma Olomouc II2024 3 0-1-2 0.33

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Tomáš Janotka
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 212 73% 2.38 43 33% 1.28
UEFA Europa League 36 42% 1.39 1 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 8 38% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Tomáš Janotka
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 3 0% 0.33 - - -
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Sigma Olomouc 18 44% 1.56
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Sigma Olomouc Sigma Olomouc II 36 28% 1.11
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 - - -
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 - - -
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 - - -
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 - - -
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 - - -
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 Sigma Olomouc U19 4 50% 1.75
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Tomáš Janotka in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Tomáš Janotka 58 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 15 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Tomáš Janotka, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook