J. Trpišovský vs Radoslav Kováč: de trainers naast elkaar

Filter:
266 - 127 Wedstrijden
67% - 28% Winstpercentage
2.21 - 1.08 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.13 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Radoslav Kováč sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Radoslav Kováč
Resultaten
266 Wedstrijden 127
178 Gewonnen 36
53 Gelijk 29
35 Verloren 62
67% Winstpercentage 28%
13% Verliespercentage 49%
2.21 Punten per wedstrijd 1.08
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.13
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.43
1.39 Doelsaldo per wedstrijd -0.30
48% Clean sheets (%) 24%
15% Niet gescoord (%) 33%
44% Beide teams scoorden 50%
56% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
2.55 Punten per thuiswedstrijd 1.13
1.79 Punten per uitwedstrijd 1.03
81% Thuis gewonnen (%) 28%
50% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 4
48 Langste reeks zonder nederlaag 7

J. Trpišovský tegen Radoslav Kováč

5 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Radoslav Kováč speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor J. Trpišovský, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Radoslav Kováč. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 15 keer, die van Radoslav Kováč 2 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Slovan Liberec · Alle duels tussen Slavia Praha en Pardubice · Alle duels tussen Slavia Praha en Opava

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 257 173-52-32 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Radoslav Kováč
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pardubice2022 - 2024 55 19-11-25 1.24
Slovan Liberec2024 - 2025 42 15-11-16 1.33
Opava2020 28 2-7-19 0.46
Plzen2026 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Radoslav Kováč
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 212 73% 2.38 113 28% 1.09
UEFA Europa League 36 42% 1.39 2 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 12 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Radoslav Kováč
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 3 0% 0.33 Plzen 2 0% 0.00
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Slovan Liberec 14 29% 1.07
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Slovan Liberec Pardubice 31 39% 1.48
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Pardubice 30 33% 1.17
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 Pardubice 22 36% 1.27
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 - - -
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 Opava 28 7% 0.46
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 - - -
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 - - -
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Radoslav Kováč in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radoslav Kováč 127 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 29 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.08 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Radoslav Kováč, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook