J. Trpišovský vs Pavel Hapal: de trainers naast elkaar

Filter:
266 - 118 Wedstrijden
67% - 40% Winstpercentage
2.21 - 1.40 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Pavel Hapal sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pavel Hapal.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Pavel Hapal
Resultaten
266 Wedstrijden 118
178 Gewonnen 47
53 Gelijk 24
35 Verloren 47
67% Winstpercentage 40%
13% Verliespercentage 40%
2.21 Punten per wedstrijd 1.40
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.41
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.25
1.39 Doelsaldo per wedstrijd 0.16
48% Clean sheets (%) 27%
15% Niet gescoord (%) 27%
44% Beide teams scoorden 51%
56% Meer dan 2,5 goals 47%
Thuis en uit
2.55 Punten per thuiswedstrijd 1.69
1.79 Punten per uitwedstrijd 1.12
81% Thuis gewonnen (%) 50%
50% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 4
48 Langste reeks zonder nederlaag 6

J. Trpišovský tegen Pavel Hapal

8 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Pavel Hapal speelden 8 keer tegen elkaar: 8 zeges voor J. Trpišovský, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Pavel Hapal. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 19 keer, die van Pavel Hapal 3 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Baník Ostrava

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 257 173-52-32 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Pavel Hapal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Baník Ostrava2022 - 2025 112 43-23-46 1.36
Sparta Praha2018 2 1-0-1 1.50
Slovakia U212017 2 1-1-0 2.00
Sigma Olomouc2026 1 1-0-0 3.00
Slovakia2018 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Pavel Hapal
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 212 73% 2.38 93 42% 1.43
UEFA Europa League 36 42% 1.39 3 0% 0.33
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 13 23% 1.08

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Pavel Hapal
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 3 0% 0.33 Sigma Olomouc 1 100% 3.00
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Baník Ostrava 20 15% 0.70
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Baník Ostrava 38 55% 1.84
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Baník Ostrava 33 33% 1.21
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 Baník Ostrava 21 38% 1.33
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 - - -
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 - - -
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 - - -
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 Sparta Praha Slovakia 3 67% 2.00
2017 - - - Slovakia U21 2 50% 2.00
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Pavel Hapal in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Pavel Hapal 118 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 24 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Pavel Hapal, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook