J. Trpišovský vs Petr Rada: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Petr Rada sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Petr Rada.
Resultaten naast elkaar
| J. Trpišovský | Petr Rada | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 266 | Wedstrijden | 147 |
| 178 | Gewonnen | 53 |
| 53 | Gelijk | 40 |
| 35 | Verloren | 54 |
| 67% | Winstpercentage | 36% |
| 13% | Verliespercentage | 37% |
| 2.21 | Punten per wedstrijd | 1.35 |
| Goals | ||
| 2.16 | Goals voor per wedstrijd | 1.18 |
| 0.77 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| 1.39 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.10 |
| 48% | Clean sheets (%) | 27% |
| 15% | Niet gescoord (%) | 33% |
| 44% | Beide teams scoorden | 48% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 46% |
| Thuis en uit | ||
| 2.55 | Punten per thuiswedstrijd | 1.69 |
| 1.79 | Punten per uitwedstrijd | 1.06 |
| 81% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 50% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 13 | Langste reeks zeges | 4 |
| 48 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
J. Trpišovský tegen Petr Rada
De ploegen van J. Trpišovský en Petr Rada speelden 9 keer tegen elkaar: 8 zeges voor J. Trpišovský, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Petr Rada. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 26 keer, die van Petr Rada 1 keer.
Alle duels tussen Slavia Praha en Dukla Praha · Alle duels tussen Slavia Praha en FK Jablonec
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Slavia Praha2018 - 2026
|
257 | 173-52-32 | 2.22 |
Slovan Liberec2016
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FK Jablonec2018 - 2021
|
108 | 43-27-38 | 1.44 |
Dukla Praha2023 - 2024
|
39 | 10-13-16 | 1.10 |
In dezelfde competities
| Competitie | J. Trpišovský | Petr Rada | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Czech Liga | 212 | 73% | 2.38 | 137 | 36% | 1.35 |
| UEFA Europa League | 36 | 42% | 1.39 | 4 | 25% | 0.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 64% | 2.27 | 6 | 50% | 1.83 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | J. Trpišovský | Petr Rada | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 0% | 0.33 | - | - | - | |
| 2025 |
|
16 | 63% | 2.25 | - | - | - | |
| 2024 |
|
47 | 68% | 2.17 |
|
34 | 21% | 0.97 |
| 2023 |
|
42 | 69% | 2.26 |
|
5 | 60% | 2.00 |
| 2022 |
|
32 | 69% | 2.25 | - | - | - | |
| 2021 |
|
31 | 68% | 2.23 |
|
28 | 14% | 0.86 |
| 2020 |
|
23 | 83% | 2.65 |
|
27 | 56% | 1.85 |
| 2019 |
|
26 | 65% | 2.23 |
|
24 | 38% | 1.38 |
| 2018 |
|
37 | 62% | 2.08 |
|
29 | 52% | 1.69 |
| 2016 |
|
9 | 56% | 1.78 | - | - | - | |
J. Trpišovský vs Petr Rada in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Petr Rada 147 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 40 gelijke spelen en 54 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Petr Rada, vergelijk andere trainers.


